Genėti medžius tampa vis paprasčiau kartu su akumuliatoriniu sekatoriumi

Vieni naujausių STIHL ASA 85 akumuliatoriniai sekatoriai – tai patikimi, ištvermingi ir atsparūs įrankiai. Jie išsiskiria dideliu pjovimo našumu ir tvirta konstrukcija. Įrankis gali kirpti net iki 4,5 cm diametro šakas, taip pat įkrautas akumuliatorius gali dirbti iki 8 val. Taigi, su šiuo įrankiu galėsite genėti beveik visas šakas ir tai atlikti be akumuliatoriaus pakrovimo pertraukų. Įrankis ne tik patikimas ir galingas, tačiau pasirūpina ir darbo komfortu – šio įrenginio kuprinė nebevargina nugaros, kaip senesni įrankiai.

Akumuliatorinis sekatorius turi ne vieną privalumą ir pranašumą prieš kitus panašios paskirties įrenginius. Naudoti šį sekatorių yra nesudėtinga, o galingo akumuliatoriaus pagalba galima nukirpti 4,5 diametro šakas taip garantuojant nepriekaištingą pjūvio kokybę.

Naudojant STIHL Lithium Ion baterijas su ASA 85 galėsite dirbti visą darbo dieną – nenutrūkstamas 8 valandas. Taigi, šis įrenginys yra ištvermingas pagalbininkas ir nereikės nutraukti darbo dėl to, kad įkrautumėte bateriją.

Be galingumo ir ištvermingumo, galima išskirti akumuliatorinio sekatoriaus patikimumą, Įrenginio korpusas – aliuminis ir to dėka yra apsaugojami vidiniai mechanizmai nuo nešvarumų patekimo. Kadangi egzistuoja apsauga nuo nešvarumų, tai įrankis ilgiau tarnauja ir priežiūros darbus reikia atlikti rečiau nei lyginant su kitais panašios paskirties įrenginiais.

Be to, akumuliatorinį sekatorių nėra sudėtinga valdyti. Paprastas įrenginio valdymas leidžia sutaupyti laiką ir per trumpesnį laiko tarpą atlikti daugiau darbų. Taip pat yra įmontuojamas patogus ekranas, kuris leidžia visiškai kontroliuoti akumuliatorinį sekatorių, tai yra, galima pasirikti ašmenų tipą, kirpimų skaičių, akumuliatoriaus energijos lygį bei pjovimo tipą.

Akumuliatorinis sekatorius ne tik kokybiškai atlieka savo darbą, bet jis patogus ir žmogui, kuris dirba su šiuo įrenginiu. Jie yra lengvi, o akumuliatoriaus kuprinė neapkrauna nugaros, o svorį paskirsto tolygiai. Taip pat įrankį gali naudoti tiek kairiarankiai, tiek dešiniarankiai.

Taigi, STIHL ASA 85 akumuliatorinis sekatorius yra patikimas, galingas, kokybiškai genėjantis medžius ir kartu užtikrina naudotojo sveikatos apsaugą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit