Kultivatoriai, vejapjovės – pirmieji pagalbininkai pradedant ruoštis pavasariniams žemės darbams

Pavasaris jau čia pat, todėl reikia pradėti kelti savo žemės ūkį iš žiemos miego. Viktoro Gilvonausko individuali įmonė siūlo kultivatorius  ir vejapjoves . Kultivatoriai tai puikūs įrankiai, kurie padeda sunaikinti piktžoles ir supurenti dirvožemį. O vejapjovės padės atgaivinti sodo grožį ir neleis piktžolėms užaugti.

Imkitės darbų, kuo greičiau. Piktžolės mėgsta dygti esant neaukštai temperatūrai. Kuo anksčiau pradėję su jomis kovoti ir šalinti, kol jos dar mažos, tuo ramesni būsite vėliau. Kovą galite sodinti visus daugiamečius augalus ir viską, kas auga grupelėse. Gerai paruoštas dirvožemis lemia sėkmingą augalų augimą.

Taigi, be prasidedantis pavasaris – tai puikus metas pradėti dirbti nauju kultivatoriumi ar vejapjove.Mulčiuojančios vejapjovės

Kokybiškas kultivatorius Jums išpurens dirvos paviršių ir paruoš ją sodinti ar sėti augalus.  O vejapjovės pagalba šviežiai nupjauta žole galėsite padengti žemės paviršių, kuriame pasodintos daržovės.

Įsigiję kultivatorių suprasite ,koks jis naudingas gali būti ir kitą pavasarį.  Jei rudenį gerai įdirbama žemė, tai pavasarį  dirva greičiau įšyla. Greitesnis įšilimas padeda susikaupti daugiau oro, maisto medžiagų ir drėgmės. Be to, rudenį gerai išpurenta žemė, žiemą gauna šalčio, kuris sunaikina kenkėjus ir bakterijas. Jeigu norite pasirūpinti dirvožemiu bei išnaikinti piktžoles, tai kultivatoriaus pasirinkimas yra efektyviausias sprendimas.

Taip pat, bundančiai gamtai po žiemos reikia pagalbos, kad vėl būtų graži. Kiekvieno kiemą  puošia gražiai sutvarkyta veja, todėl atėjus pavasariui reikėtų pasirūpinti įsigyti vejapjoves. Naudojant vejapjovę galite dažniau pjauti žolę ir taip neleisti augalams pradėti žydėti ir pasisėti subrandintas sėklas.

Taigi, jeigu norite, kad Jūsų sklypas po žiemos atrodytų gražiai ir tvarkingai Jums reikalinga vejapjovė, o jei norite kad žemė būtų tinkama sodinimui, Jus turite žemę supurenti bent 10 cm, o tai Jums padės padaryti  kultivatorius.

Leave a Reply

Jūsų el. paštas nebus viešinamas Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

išvalyti formąSiųsti