STIHL
STIHL pjuklai

V.Gilvonausko IĮ yra oficialūs Mocevičiaus firmos „Ginalas“ atstovai. Mes prekiaujame STIHL, VIKING, RYOBI, Makita, GERBER, FISKARS – laiko patikrinta ir visame pasaulyje pripažinta produkcija. Jei norimos prekės nerasite mūsų parduotuvėje, tai galite užsisakyti ir mes ją jums
pristatysime.

STIHL įrankiai, technika – patikima ir pasaulyje patikrinta partnerystė.

Grandininiai motoriniai pjūklai. STIHL motoriniai pjūklai atitinka visus tarptautinius standartus: naujoviškos technologijos, pagerintas valdymas, ergonomiški ir nesunkūs. Dėka nuolatinių tyrinėjimų ir tobulinimų STIHL pjūklai gali tenkinti išrankiausių vartotojų poreikius: dirbant daugybę darbų sode ar darže, miško ir kraštovaizdžio priežiūrai.

Žoliapjovės ir krūmapjovės. STIHL motorinės žoliapjovės ir krūmapjovės ne tik nupjaus didelius pievų plotus, bet ir sutvarkys apleistus griovius bei stačius šlaitus. Įrenginiai gali būti atitinkamai komplektuojami taip, kad tiktų pjauti nedidelius žolynų plotus. Modeliai su STIHL 4-MIX varikliais pasižymi mažesniu išmetamųjų dujų kiekiu lyginant su įprastais dvitakčiais varikliais, suvartoja mažiau degalų ir tausoja aplinką.

STIHL “Kombi” sistemos. Vienas įrankis nudirbs visus darbus sode. STIHL “Kombi” sistemos galingas benzininis variklis su dideliu “Kombi” sistemos priedų pasirinkimu: žolės ar gyvatvorės pjovimui, takų valymui, dirvos purenimui. Praktiška, kai visiems darbams atlikti tinka vienas įrenginys. Dėl praktiškos greito sujungimo movos su dvibriaune veržle galima greitai ir lengvai sujungti darbinę įrangą su “Kombi” varikliu. Dėl plataus asortimento galima pasirinkti pagal poreikius – variklį, rankeną ir priedų kombinacijas ir tokiu būdu išplėsti “Kombi” sistemos panaudojimo galimybes skirtingiems darbams.

“Multi” sistemos variklis ir “Multi” įrankiai. Daugiafunkcinė STIHL “Multi” sistema tai greitai ir lengvai sutvarkytas sodas. Aeruokite veją, nušluokite takelius, nupjaukite velėnos kraštelius. Kad ir kokius darbus dirbtumėte – sistema “Multi” bus geriausias pagalbininkas. Tik Jūs vienas galite pasakyti ko norite ir ko reikia. Sistemos šerdį, “Multi” variklį, galima greitai ir paprastai derinti su STIHL “Multi” įrankiais.

STIHL akumuliatoriniai įrenginiai – mobilumas, jokio triukšmo, galia. STIHL akumuliatoriniai įrenginiai sukurti naudoti triukšmui jautriose vietose, taip pat aplink namus ir sode. Naujieji 36-V akumuliatoriniai įrenginiai yra su moderniu varikliu ir akumuliatorine technologija, šios aukščiausios klasės įrenginiai yra su elektroniniu valdomu varikliu, kuris yra be šepetėlių (EC). Ličio jonų akumuliatorius yra optimizuotas, kad pasiekti didelį efektyvumą ir prailginti įrenginio veikimo trukmę. Galingas ličio jonų akumuliatorius tinkamas visiems STIHL akumuliatoriniams įrenginiams.

STIHL elektrinės gyvatvorių žirklės ir karpytuvai, aukštapjovės. Darbai sode bei kraštovaizdžio gražinimui bus nepalyginamai lengvesni su STIHL gyvatvorių žirklėmis, karpytuvais bei aukštapjovėmis. Mūsų įrenginių konstrukcija leis mėgautis bet kokiais kirpimo ir karpymo darbais. Mažai sveriančios ir galingos gyvatvorių žirklės padės apkarpyti storą gyvatvorę ir peraugusius krūmus. Jeigu reikalingas aukštis, jums padės aukštai esančių šakų karpytuvas. STIHL aukštapjovės su teleskopiniu kotu ypatingai padeda nupjauti aukštai esančias šakas.

STIHL pūtikliai, surinktuvai ir purkštuvai. STIHL pūtikliai, surinktuvai ir purkštuvai iš ties nepakeičiami pagalbininkai sodybose, parkuose ar kitose viešose vietose. Nukritę lapai, nupjauta žolė ar kitos smulkios šiukšlės – niekas negali atsilaikyti prieš šią galingą pūtimo jėgą. Viskas paprastai ir greitai išvaloma. STIHL surinktuvai gali surinkti neįtikėtinus kiekius nukritusių lapų, nupjautos žolės ar kitų atliekų. Surinktos atliekos tuo pačiu metu yra ir susmulkinamos, todėl gali būti kompostuojamos ar naudojamos kaip mulčius. Profesionalus ant nugaros nešiojamas STIHL purkštuvas dėl savo patogumo ir ekonomiškumo gali būti naudojamas tiek privačiuose plotuose, tiek dideliuose sodininkystės laukuose.