Benzininiai smulkintuvai
1GB 370 S Galingas benzininis smulkintuvas

Smulkinti sode, kur nėra elektros srovės, puikiai tinka benzininis sodo smulkintuvas GB 370 S. Su galingu 4.5 AG OHV lengvai užvedamu varikliu dirbti vienas malonumas. Peilių įranga “Multi Cut 370″ ypač galinga, su 2 apverčiamais peiliais ir centrine kūgio formos nukreipimo anga. Peilių diskas įtraukia šakas iki 45 mm diametro. Dėl plačios važiuoklės su dideliais ratais galima patogiai transportuoti. “Set 300″ sumontuotas smulkinti: tiesus piltuvas su “Multi-Cut 350″ tinka smulkinti minkštas medžiagas dideliais kiekiais.

2GB 460 Galingas universalus benzininis sodo smulkintuvas

Benzininiai universalūs smulkintuvai GB 460 “praryja“ viską: minkštas medžiagas lygiai taip pat kaip ir šakas iki 60 mm storio. Paprastesnį pripildymą užtikrina dvi atskiros angos, reikalingą jėgą – galingas, ypač tolygiai veikiantis benzininis variklis, kuris garantuoja ir didesnę galią. Variklis „B&S“ 850 PRO RS serija – 4,5 AG OHV.

 

3GB 460 C Labai galingas benzininis smulkintuvas su atskiromis pildymo angomis

Universalus benzininis šakų smulkintuvas VIKING GB 460 C “praryja” viską: minkštas medžiagas lygiai taip pat, kaip ir šakas iki 75 mm storio. Paprastesnį pripildymą užtikrina dvi atskiros angos, reikalingą jėgą – galingas, ypač tolygiai veikiantis benzininis variklis su OHV technologija, kuris garantuoja ir didesnę galią. Visi VIKING smulkintuvai 100 % atitinka naujo saugos standarto reikalavimus. Ypač didelė viršutinė piltuvo dalis su integruota apsauga nuo apipurškimo. Atlenkiamas tiekimo piltuvas nupjautoms šakelėms ir šakoms. Naujoviškas apsauginis jungiklis “Vienas paspaudimas – vienas pasukimas”. Pjovimo sistema “Multi-Cut 450″ su novatoriška dviejų kamerų sistema. Didelės pneumatinės padangos, skirtos lengvai pervežti į kitą vietą. Naujoviška išmetimo anga didesnei saugai ir tikslingam susmulkintų medžiagų nukreipimui su apsauga nuo apipurškimo. Atskiras įrankių stalčius.