Galingi elektriniai VIKING smulkintuvai
4GE 103 Galingas elektrinis smulkintuvas

Šakas smulkiausiai sukapoja elektrinis šakų smulkintuvas VIKING GE 103, nes jis smulkina ne tik šakas, bet ir tokias minkštas medžiagas, kaip lapai ir augalų atliekos. Yra dvi pildymo angos nupjautoms šakelėms ir smulkioms minkštoms medžiagoms krauti, nupjautos šakelės patenka į įrenginį per dobilo lapo formos angą, o minkštos medžiagos – per išilginę angą. Galingas elektros variklis su apsauga nuo perkrovos. Plati važiuoklė garantuoja didelį stabilumą. Dėl didelės rankenos ir ratų lengva perkelti į kitą vietą. Apsauginis užraktas su elektromechanine užsklanda ir dviem prisukimo rankenėlėmis, užtikrina dar didesnę apsaugą. Peilių sistema “Multi-Cut 103″: universalus diskelis su smulkiais dantukais, apverčiamas drožimo peilis, peilis su sparneliais ir aliuminio peilių apsauga.

5GE 150 Itin tvirtas: smulkintuvas su patentuota dobilo formos anga

Su galingu varikliu ir specialia peilių sistema elektrinis šakų smulkintuvas VIKING GE 150 apdoroja storesnes šakas ir paverčia jas nedidele drožlių krūvele. Trumpas, įstrižai sumontuotas piltuvas ir patentuota dobilo lapo formos anga garantuoja, kad medžiagos į įrenginį pateks lengvai ir patogiai. Trumpas piltuvas – paprasta pripildyti. “Multi-Cut 150″ su apverčiamais peiliais: triukšmą slopinantis peilių diskas daugiasluoksnėje konstrukcijoje su apverčiamais pjovimo peiliais. Elektromechaninė apsauginė užsklanda su didelėmis prisukimo rankenėlėmis – dar daugiau saugumo. Dideli ratai ir plati važiuoklė garantuoja stabilumą ir lengvą perkėlimą į kitą vietą. Dėl galingo variklio optimaliai susmulkinama. Pažangus jungiklis su jutikline klaviatūra.

6GE 250 Įveikia storas ir plonas šakas

Elektrinis šakų smulkintuvas VIKING GE 250 puikiai susmulkina tokias minkštas medžiagas, kaip nupjautos gėlės arba medžių lapai. Didelis, triukšmą slopinantis, piltuvas garantuoja tylų darbą. Pažangus jungiklis su jutikline klaviatūra. Galingas variklis su kintamosios srovės varikliu. Dideli ratai ir plati važiuoklė garantuoja stabilumą ir lengvą perkėlimą į kitą vietą. Elektromechaninė apsauginė užsklanda su didelėmis prisukimo rankenėlėmis, skirta papildomai saugai užtikrinti. “Multi-Cut 250″: triukšmą slopinantys daugiasluoksnės konstrukcijos peilių diskai su kreipiamais pjovimo ir draskančiais peiliais bei pirminiu smulkintuvu. Savaiminio įtraukimo įranga, negrąžinanti smulkinamos medžiagos.

7GE 35 L Susmulkina be vargo: tylusis smulkintuvas su elektros varikliu

Elektrinis šakų smulkintuvas VIKING GE 35 L nupjautas šakas ir nupjautą gyvatvorę apdoroja tyliai, tačiau galingai. Lėtai besisukantis pjovimo velenas automatiškai įtraukia šakas ir neleidžia joms judėti atgal. Nupjautos šakelės sulaužomos ir idealiai tinka kompostuoti arba mulčiuoti. Patentuota dobilo lapo formos anga, skirta labai išsišakojusioms šakoms įtraukti. Aukštos kokybės grūdinto plieno paprastai valdomas pjovimo velenas pats įtraukia smulkinamą medžiagą. Patogu smulkinti iki 35 mm storio šakas. Plati važiuoklė garantuoja didelį stabilumą. Dideli ratai padeda lengviau perkelti į kitą vietą. Pasukama rankena skirta pjovimo įrangai papildomai reguliuoti. Galingas elektros variklis (2500 W) su apsauga nuo perkrovos. Sukimosi krypties pasikeitimas įstrigus ir apsauga nuo pakartotinio įsijungimo užtikrina didesnę saugą, kai trumpam nutrūksta elektros srovės tiekimas.

8GE 355 Universalus 2.5 kW elektrinis smulkintuvas

Per didelį pripildymo piltuvą, esantį optimaliame aukštyje, galingą kombinuotąjį smulkintuvą GE 355 su trifazės srovės varikliu prikrauti nesudėtinga. Tiek storos šakos, tiek minkštos smulkinamos medžiagos – su patentuota vertimo technologija BRS (atgalinė peilių sukimosi sistema) ir galinga „Multi-Cut 355“ pjovimo sistema viskas bus tinkamai susmulkinta.

 

 

9GE 375 Galingas smulkintuvas su elektros varikliu su patentuota vertimo technologija “BRS”

Per didelį pripildymo piltuvą, esantį optimaliame aukštyje, galingą kombinuotąjį elektrinį šakų smulkintuvą VIKING GE 375 su trifaziu varikliu prikrauti nesudėtinga. Tiek storos šakos, tiek minkštos smulkinamos medžiagos – su patentuota vertimo technologija BRS (atgalinė peilių sukimosi sistema) ir galinga “Multi-Cut 355″ pjovimo sistema viskas bus tinkamai susmulkinta Ilgas, įstrižas pripildymo piltuvas su itin didele viršutine dalimi, kad būtų lengviau prikrauti, ir optimalia apsauga nuo apipurškimo. Aliuminio kamera: saugi ir tvirta. Skirta storoms / kietoms nupjautoms šakelėms apdoroti. Didelė pralaidos galia ir greitas didelių minkštesnės medžiagos kiekių apdorojimas. Stabili stovo konstrukcija ir dideli ratai ir įtaisyta gabenimo rankena.

10GE 420 Dviguba sistema smulkina geriau: elektrinis smulkintuvas su 2 kamerų sistema

Vienas įrenginys – dvi funkcijos: universaliame elektriniame šakų smulkintuve VIKING GE 420 yra atskiros pildymo angos. Tuo metu, kai didelis, tiesus smulkintuvas “praryja” daug vietos užimančias minkštas medžiagas, atlenkiamas tiekimo piltuvas pasiglemžia šakas ir medingas medžiagas. Ypač didelė viršutinė piltuvo dalis su integruota apsauga nuo apipurškimo. Atskirų įrankių stalčius ir elektros laido laikiklis, įtaisyti tiesiogiai variklio gaubte. Galingas 230 V elektros variklis. Dideli ratai, skirti lengvai pervežti į kitą vietą. Pjovimo sistema “Multi-Cut 450″ su novatoriška dviejų kamerų sistema. Apsauginis jungiklis, įtaisytas tiesiog gaubto varžte (vienas paspaudimas – vienas pasukimas).

11GE 450 Labai galingas elektrinis smulkintuvas su 2 kamerų sistema.

Vienas įrenginys – dvi funkcijos: universaliame elektriniame šakų smulkintuve VIKING GE 450 yra atskiros pildymo angos. Tuo metu, kai didelis, tiesus smulkintuvas “praryja” daug vietos užimančias minkštas medžiagas, atlenkiamas tiekimo piltuvas pasiglemžia šakas ir medingas medžiagas. Ypač didelė viršutinė piltuvo dalis su integruota apsauga nuo apipurškimo. Atskirų įrankių stalčius ir elektros laido laikiklis, įtaisyti tiesiogiai variklio gaubte. Galingas 400 V trifazis elektros variklis. Dideli ratai, skirti lengvai pervežti į kitą vietą. Pjovimo sistema “Multi-Cut 450″ su novatoriška dviejų kamerų sistema. Apsauginis jungiklis, įtaisytas tiesiog gaubto varžte (vienas paspaudimas – vienas pasukimas).