Mulčiuojančios vejapjovės
30 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 2.1 R Lengva mulčiuojanti vejapjovė

Lengva ir kompaktiška mulčiuojanti vejapjove patogu pjauti žolę aplink medelius, krūmus ir kitokias kliūtis. Be to, taupo laiką ir pinigus, nes nereikia rūpintis, kur dėti nupjautą žolę, o vejai grąžinamos visos maistingosios medžiagos. Su lakštinio plieno korpusu, sulankstoma valdymo rankena ir 4 padėčių aukščio reguliatoriumi, ji patenkina daugybę jūsų pageidavimų. Kaip mulčiuojanti vejapjovė, nupjautą žolę ji sugrąžins atgal į veją. Puikiai tinka vejoms iki 1500 m².

 

31 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 3 RC Triratė universali benzininė žoliapjovė

Triratė universali benzininė žoliapjovė VIKING MB 3 RC – manevringa, įvairiapusiška ir galinga, skirta plotams iki 2000 m2. Ją labai lengva valdyti, pjaunant žolę aplink krūmus ir medžius, o vejos pakraščius galima apipjauti itin tiksliai. Be to, taupo laiką ir pinigus, nes nereikia rūpintis, kur dėti nupjautą žolę, o vejai grąžinamos visos maistingosios medžiagos. Šią specialią žoliapjovę galima naudoti su šoninio žolės išmetimo funkcija ir kaip mulčiuojančią vejapjovę. Minkšta, sulenkiama lanko formos rankena, leidžia įrenginį lengvai perkelti į kitą vietą, sandėliuoti ir transportuoti. Galingas, tvirtas keturtaktis variklis, kuriame yra lengvosios paleisties sistema. Atsparus pažeidimams korpusas iš tvirto lakštinio plieno. Laisvai judantis, reguliuojamo aukščio patentuotas sukamasis ratas, užfiksuojamas naudojant nuokalnėse leidžia dirbti lengviau, kas ypač aktualu dirbant ilgai.

32 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 2 RT Benzininės žoliapjovės VIKING

Benzininės žoliapjovės VIKING MB 2 RT galimybės geriausiai atsiskleidžia prižiūrint iki 1500 m2 ploto vejas. Dėl kompaktiškos konstrukcijos ir nedidelio svorio įrenginį paprasta bei lengva valdyti. Be to, taupo laiką ir pinigus, nes nereikia rūpintis, kur dėti nupjautą žolę, o vejai grąžinamos visos maistingosios medžiagos. Galingas, tvirtas keturtaktis variklis, turintis lengvosios paleisties sistemą. Ašinis pjovimo aukščio nustatymas 4 pakopomis. Ratų pavara pirmyn sutaupo jėgų pjaunant ir mulčiuojant. Veikiant pavarai, žoliapjovę galiniais ratais galima be vargo pasukti 180o kampu. Dėl minkštos, sudedamos lanko formos, rankenos žoliapjovę lengva perkelti į kitą vietą. Be to, ji užima nedaug vietos sandėlyje.

33 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 3 RT Manevringa, trijų ratų, savaeigė, mulčiuojanti vejapjovė “Multi-Mover™”

Triratė universali savaeigė benzininė vejapjovė VIKING MB 3 RT – manevringa ir galinga, skirta plotams iki 2000 m2. Ją labai lengva valdyti, pjaunant žolę aplink krūmus ir medžius, o vejos pakraščius galima apipjauti itin tiksliai. Be to, taupo laiką ir pinigus, nes nereikia rūpintis, kur dėti nupjautą žolę, o vejai grąžinamos visos maistingosios medžiagos. Šią specialią žoliapjovę galima naudoti su šoninio žolės išmetimo funkcija ir kaip mulčiuojančią vejapjovę. Minkšta, sulenkiama lanko formos rankena, leidžia įrenginį lengvai perkelti į kitą vietą, sandėliuoti ir transportuoti. Galingas, tvirtas keturtaktis variklis, kuriame yra lengvosios paleisties sistema. Atsparus pažeidimams korpusas iš tvirto lakštinio plieno. Laisvai judantis, reguliuojamo aukščio patentuotas sukamasis priekinis ratas, užfiksuojamas naudojant nuokalnėse leidžia dirbti lengviau, kas ypač aktualu dirbant ilgai.

34 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 4.0 R Duoda tai – ko reikia vejai!

Sukurta geriausiems mulčiavimo rezultatams pasiekti, nauja MB 4 R vejapjovė pasižymi optimaliu dizainu, tvirtumu ir aukštos kokybės įranga: profesionalų reikalavimus atitinkantys antivibraciniai elementai ir užuolaidėlės, galingas variklis ir alkūninių velenų apsauga. Dėl tokių savybių kaip lengvo užvedimo sistema “SmartChoke” ir ratų su dvigubais guoliais, malonu valdyti. Dėl aplinką tausojančio variklio veikimo, kurio metu išskiriamas nedidelis kiekis išmetamųjų dujų, MB 4 R serijos vejapjovės buvo apdovanotos Šiaurės Europos aplinkosauginiu ženklu “Svanen”.

35 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 4.0 RT Kad veja ilgiau išliktų sveika

Sukurta geriausiems mulčiavimo rezultatams pasiekti, nauja savaeigė MB 4 RT vejapjovė pasižymi optimaliu dizainu, tvirtumu ir aukštos kokybės įranga: profesionalų reikalavimus atitinkantys antivibraciniai elementai ir užuolaidėlės, galingas variklis ir alkūninių velenų apsauga. Dėl tokių savybių kaip lengvo užvedimo sistema “SmartChoke” ir ratų su dvigubais guoliais, malonu valdyti. Dėl aplinką tausojančio variklio veikimo, kurio metu išskiriamas nedidelis kiekis išmetamųjų dujų, MB 4 RT serijos vejapjovės buvo apdovanotos Šiaurės Europos aplinkosauginiu ženklu “Svanen”.

Vejapjovė pritaikyta natūraliai ir ilgalaikei vejos priežiūrai, taupo laiką, nes nereikia rūpintis, kaip surinkti nupjautą žolę, o vejai grąžinamos visos maistingosios medžiagos. Vejapjovė MB 4 RT pasižymi dideliu našumu ir labai gera pjovimo kokybe.

Praktiški greitojo rankenų užveržimo užraktai: taip reguliuojamo aukščio lanko formos rankeną galima perkelti nenaudojant įrankių ir itin greitai. Praktiškos rankenos priekyje ir gale. Taip be problemų galėsite sandėliuoti vejapjovę namuose, o prireikus transportuoti lengvuoju automobiliu.

36 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 4.0 RTP Mulčiuojanti vejapjovė su galingu varikliu skirta profesionaliam darbui

Mulčiuojanti vejapjovė VIKING MB 4 RTP su galingu varikliu skirta profesionaliam darbui bei geriausiems mulčiavimo rezultatams pasiekti, pasižymi optimaliu dizainu, tvirtumu ir aukštos kokybės įranga: profesionalų reikalavimus atitinkantys antivibraciniai elementai ir užuolaidėlės ir alkūninių velenų apsauga. Dėl tokių savybių kaip lengvo užvedimo sistema “SmartChoke” ir ratų su dvigubais guoliais, lengva valdyti. Dėl aplinką tausojančio variklio veikimo, kurio metu išskiriamas nedidelis kiekis išmetamųjų dujų, MB 4 RTP serijos vejapjovės buvo apdovanotos Šiaurės Europos aplinkosauginiu ženklu “Svanen”.