VIKING 2-oji serija – benzininės vejapjovės vejai iki 1800 m²
5 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 248 Kompaktiškas, ekonomiškai efektyvus pasirinkimas

MB 248 modelio benzininė vejapjovė idealiai tinka mažo arba vidutinio dydžio vejoms iki 1200 m² ploto. Turi 8 pakopų centrinio aukščio reguliavimą, žolės surinkimo dėžę, aukštos kokybės pjovimo peilius ir tvirtą metalinį korpusą. MB 248 yra kompaktiška ir ekonomiškai efektyvi.

 

 

6 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 248T Vejapjovė

MB 248T greit nupjaus vidutinio dydžio vejos plotą iki 1200 m². Ratų pavara darbą paverčia dar komfortiškesniu ir efektyvesniu.
Pjovimo plotis 46 cm, variklis “Briggs&Stratton” 450 serija.

 

 

7 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 253 VIKING vejapjovė – tvirta konstrukcija, įdiegtos naujausios technologijos

VIKING MB 253 su 55 litrų polimerine žolės surinkimo dėže ir žolės pripildymo matuokliu, pjovimo lygio indikatoriumi bei galingu OHV varikliu su sistema “SmartChoke”, kuri užtikrina našų ir sklandų darbą. Vejapjovės ratai yra su dvigubais rutuliniais guoliais, o pjovimo plotis 51 cm. Vejapjovę bus lengva transportuoti į kitą vietą bei sutaupysite vietos namuose, nes lanko formos rankena yra sudedama.
Ši 2 serijos vejapjovė turi visa, kuo didžiuojasi VIKING: tvirta konstrukcija, įdiegtos naujausios technologijos, ergonomiškumas, patikimas variklis bei tylus veikimas. Vejapjovė yra labai manevringa ir puikiai tinka vidutinio dydžio vejoms pjauti (maždaug iki 1800 m2).

 

8 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 253T Paprastai valdoma vejapjovė

VIKING MB 253 T su 55 litrų plastikine žolės surinkimo dėže ir žolės pripildymo matuokliu, pjovimo lygio indikatoriumi bei galingu OHV varikliu su sistema “SmartChoke”, kuri užtikrina našų ir sklandų darbą. Vejapjovės ratai yra su dvigubais rutuliniais guoliais, o varantieji dar ir su sukibimą gerinančiu profiliu. Pjovimo plotis 51 cm. Vejapjovę bus lengva transportuoti į kitą vietą bei sutaupysite vietos namuose, nes lanko formos rankena yra sudedama.