VIKING 3-oji serija – elektrinės vejapjovės vejai iki 500 m²
9 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiME 340 vejapjovė

Nors sveria tik 11 kilogramų, tačiau elektrinėje vejapjovėje VIKING ME 340 įrengta viskas, ko reikia, norint patogiai prižiūrėti nedidelius vejos plotus – pvz., VIKING peiliai su sparneliais, skirti vejai švariai nupjauti, arba 26 litrų žolės surinkimo dėžė su įtaisytu žolės pripildymo matuokliu. Pjovimo aukštį galima reguliuoti trimis pakopomis nuo 25 iki 57 mm. Korpusas yra iš itin smūgiams atsparaus polimero. Atlikus darbus, lanko formos rankeną galima atlenkti ir taip sutaupyti vejapjovei laikyti reikalingos vietos.

 

10 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiME 360 vejapjovė

Nors sveria tik 12 kilogramų, tačiau elektrinėje vejapjovėje VIKING ME 360 įrengta viskas, ko reikia, norint patogiai prižiūrėti nedidelius vejos plotus – pvz., VIKING peiliai su sparneliais, skirti vejai švariai nupjauti, arba 26 litrų žolės surinkimo dėžė su įtaisytu žolės pripildymo matuokliu. Pjovimo aukštį galima reguliuoti trimis pakopomis nuo 25 iki 57 mm. Korpusas yra iš itin smūgiams atsparaus polimero. Atlikus darbus, lanko formos rankeną galima atlenkti ir taip sutaupyti vejapjovei laikyti reikalingos vietos.

 

11 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiME 339 Lengva ir manevringa elektrinė vejapjovė

VIKING ME 339 vejapjovė turi galingą 1200 W variklį, patogią išpylimui žolės surinkimo dėžę, kompaktišką ir tvirtą polimerinį korpusą. 37 cm pjovimo plotis yra tinkamas vejoms iki 500 m² ploto ir sunkiai prieinamoms vietoms pjauti.

 

 

12 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiME 339 C Vejos priežiūra tapo lengvesne

Dėl 37 centimetrų pjovimo pločio elektrinė vejapjovė VIKING ME 339 C gali nupjauti plotus maždaug iki 500 m2 ir pasiekia netgi sunkiai prieinamas vietas. Pjovimo aukštį galima nustatyti centriniu būdu penkiomis pakopomis. ME 339 C: vienoje pusėje turi tvirtinamą patogią rankeną, kurios aukštis reguliuojamas bei gali būti pritaikytas bet kokiam ūgiui. Ją malonu laikyti, todėl galima nenuilstamai dirbti. Žolės surinkimo dėžę galima itin lengvai ir patogiai nuimti ir užkabinti.