VIKING 4-oji serija – elektrinės vejapjovės vejai iki 600 m²
13 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiME 443: Draugiška aplinkai ir jūsų kaimynams

Šia vejapjove veją nupjausite be išmetamųjų dujų ir tyliai. Visa tai dėl kompaktiškos konstrukcijos ir manevringumo, o didelė pjovimo galia užtikrinama naudojant galingą elektrinį variklį.

Vejapjovė su nauja inovatyvia 55 litrų dėže žolei. Integruotas žolės pripildymo matuoklis parodo, kada reikia ištuštinti dėžę. Dėžė lengvai ir paprastai atsidaro ir yra patogiai ištuštinama.

VIKING ME 443.1 yra įdiegtas centrinis pjovimo aukščio reguliavimas 6 pakopomis. Polimerų korpusas yra lengvas ir labai stabilus, o tuo pačiu kompaktiškas ir tvirtas. Vejapjovės rankenos yra praktiškos ir labai patogios pernešti.

14 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiME 443.1 C Komfortabili, galinga ir lengva

Ši vejapjovė patinka kiekvienam, o pirmiausia Jums. Veją nupjausite be išmetamųjų dujų ir tyliai. Visa tai dėl kompaktiškos konstrukcijos ir manevringumo. O didelė pjovimo galia užtikrinama naudojant galingą elektrinį variklį.

Vienoje pusėje tvirtinama valdymo rankena yra sudedama, jos aukštį galima reguliuoti 2 pakopomis. Taip be problemų galėsite sandėliuoti vejapjovę namuose, o prireikus transportuoti lengvuoju automobiliu. Vejapjovė su nauja inovatyvia 55 litrų dėže žolei. Integruotas žolės pripildymo matuoklis parodo, kada reikia ištuštinti dėžę. Dėžė lengvai ir paprastai atsidaro ir yra patogiai ištuštinama. Taip pat žolės surinkimo dėžė turi dvi stabilias pakabas, kuriomis paprasta ir saugu prikabinti prie vejapjovės ir nukabinti nuo jos žolės surinkimo dėžę.
VIKING ME 443.1 C yra įdiegtas centrinis pjovimo aukščio reguliavimas 6 pakopomis. Polimerų korpusas yra lengvas ir labai stabilus, o tuo pačiu kompaktiškas ir tvirtas. Vejapjovės rankenos yra praktiškos ir labai patogios pernešti.