VIKING 5-oji serija – benzininės vejapjovės vejoms iki 1200 m²
22 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 545 43 cm pločio benzininė stumiama vejapjovė su lengvos paleisties varikliu

Su vejapjove VIKING MB 545 veja pjaunama komfortiškai. Lengvas valdymas ir tvirtas, smūgiams atsparus polimerinis korpusas garantuoja puikius rezultatus. “ReadyStart” benzininis variklis užsiveda su vienu lengvu truktelėjimu. Centrinis, spyruoklinis 7 pakopų pjovimo aukščio reguliatorius. 60 l dydžio žolės surinkimo dėžė su pripildymo matuokliu. Lanko formos rankena, kurios aukštis reguliuojamas 3 pakopomis. Skirta vejoms iki 1200 m².

 

23 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 545 T 43 cm pločio, vienos pavaros, savaeigė vejapjovė su lengvos paleisties varikliu

Su savaeige vienos pavaros benzinine vejapjove VIKING MB 545 T veja pjaunama komfortiškai. Lengvas valdymas ir tvirtas, smūgiams atsparus polimerinis korpusas garantuoja puikius rezultatus. “ReadyStart” benzininis variklis užsiveda su vienu lengvu truktelėjimu. Centrinis, spyruoklinis 7 pakopų pjovimo aukščio reguliatorius. 60 l dydžio žolės surinkimo dėžė su pripildymo matuokliu. Lanko formos rankena, kurios aukštis reguliuojamas 3 pakopomis. Skirta vejoms iki 1200 m².

24 VIKING vejapjoves, V.Gilvonausko II , GargždaiMB 545 VS Su vario pavara ir BBS (peilio stabdžio sistema)

Pjauti veją su naująja savaeige VIKING MB 545 VS benzinine vejapjove labai lengva. Galima tolygiai reguliuoti ratų pavaros greitį naudojantis prie valdymo rankenos pritvirtinta svirtimi. Tad visada galėsite pasirinkti idealų tempą. Peilio stabdžio sankaba (BBC) peiliui įjungti ir išjungti veikiant varikliui, pvz., kai reikia tiesiog važiuoti nejudant peiliui arba norint ištuštinti žolės surinkimo dėžę. Galingas benzininis variklis užsiveda patikimai. Ergonomiška, minkšta lanko formos rankena, kurios aukštis reguliuojamas 3 pakopomis, yra sulenkiama, kad vejapjovę būtų galima laikyti sandėlyje ir perkelti į kitą vietą. Centrinis, spyruoklinis 7 pakopų pjovimo aukščio reguliatorius, lengvai valdomas, su pjovimo aukščio matuokliu. Aukštos kokybės, smūgiams atsparus polimerinis korpusas su šoninėmis apsauginėmis juostelėmis ir dideli, lengvai besisukantys ratai su dvieiliais rutuliniais guoliais leidžia manevruoti labai patogiai. O dėl patobulintos oro cirkuliavimo įrangos žolės surinkimo dėžė užpildoma optimaliai. Šoninės oro angos nukreiptos į apačią. Žolė ir dulkės pučiamos žemyn dirvos link. Taip vejos plotuose iki 1200 m2 atsiskleidžia, kaip gerai MB 545 VS serijos benzininė vejapjovė pjauna ir surenka žolę. Galima papildomai naudoti mulčiavimo priedą “Mulch-Kit” 545.