VIKING motoriniai kultivatoriai
14HB 445 Galingas ir tvirtas VIKING kultivatorius su priekine pavara

Idealiai tinka darbams siauresnėse teritorijose. Dėl kompaktiškos konstrukcijos kultivatorius HB 445 labai manevringas. Specialūs antivibraciniai elementai tausoja raumenis ir sąnarius, leidžia ilgiau dirbti nepavargstant. Dėl įrangos ir priedų įrenginį galima lanksčiai naudoti įvairiomis naudojimo sąlygomis. Pavyzdžiui, darbinį plotį galima sumažinti nuo 45 cm iki 25 cm arba padidinti iki 60 cm.

 

15HB 560 Dideliems plotams, galingas VIKING kultivatorius

60 cm darbinio pločio motoriniu kultivatoriumi VIKING HB 560 netgi laukai įveikiami nemažu greičiu. Specialūs peiliai greitai ir našiai susmulkina kietas bei sutankintas dirvas. Dėl praktiškų priedų programos motorinis kultivatorius yra itin įvairiapusiškas. Priekinės ir atbulinės eigų valdymo svirtis. Į aukštį ir į šonus reguliuojama lanko formos rankena, kurią galima atlenkti. Galingas, tolygiai veikiantis OHV variklis (su viršutiniais vožtuvais). Ilgaamžis, standus dengiamasis skydas su apsauginėmis juostelėmis iš itin tvirto plastiko. Specialios formos, stiprūs frezos peiliai. Paprastai išmontuojami diskai augalams apsaugoti. Stabili važiuoklė užpakalinėje dalyje – optimali transportavimo padėtis. Patogiai nuo valdymo rankenos reguliuojamas gylio ribotuvas.

 

16HB 585 Sukurtas patenkinti visus norus VIKING kultivatorius

85 cm darbinio pločio kultivatorius VIKING HB 585 tinkamas dirbti didelius plotus. Turi galingą Kohler Courage XT6 variklį su viršutiniais vožtuvais, antivibracinę sistemą ir puikią suprojektuotą korpusą. Papildomai komplektuojami priedai (vagotuvas, metaliniai ratai ir svoriai) padaro kultivatorių universaliu.

 

17HB 685 Ekstremaliai galingas VIKING kultivatorius

Lengva apdirbti net sunkias dirvas, nes naujas, itin galingas motorinis kultivatorius HB 685 su nauju itin galingu Kohler Courage XT-8 OHV SC varikliu turi daugiau kaip 20 % didesnę galią nei populiarusis HB 585. Norint perduoti didesnę jėgą, buvo sustiprinti transmisijos diržas, krumpliaračiai ir guoliai, sumontuoti papildomi rutuliniai guoliai. Sulenkiama lanko formos rankena, reguliuojama į aukštį ir į šonus, ant kurios sumontuotos priekinės ir atbulinės eigos pavarų valdymo svirtys. Taip gautas stabilus, kompaktiškas, su dideliu svorio centru, puikiai subalansuotas galingas įrenginys su daugybe įvairiems darbams skirtų priedų.

18VH 660 VIKING kultivatorius

Purenti, kasti, arti, kaupti gali didelis universalus motorinis kultivatorius VIKING VH 660. Sodininkai, ūkininkai ir teritorijų priežiūros specialistai įgyja įrenginį, atliekantį daugybę darbų visais metų laikais. Naudojant gausią įrangą ir priedus, galima atlikti įvairiausius darbus, pvz., stambiai sukapoti ir kasti kompostą bei sniegą žiemą.