VIKING T5 serija – vejoms iki 6.000 m²
7MT 5097 G Puikiai subalansuotas vairavimo malonumas

Traktoriukas – žoliapjovė VIKING MT 5097 G įrodo, kad patogumas ir našumas – ne tik aukščiausios klasės įrenginių savybės. Sėdima ant sėdynės su spyruoklėmis, kurios aukštį galima nustatyti pagal kiekvieno žmogaus ūgį. Pasukus raktelį, įjungiamas variklis. Iš čia galima viską valdyti: perjungimo iš priekinės eigos į atbulinę svirčių sistema ant vairo, pjovimo aukščio reguliatorius, peilių sankaba ir kardo formos rankena, kuria paprasta ištuštinti 250 l talpos žolės surinkimo dėžę. Be to, dėl valdymo 1 pedalu ir tiesioginio vairavimo kaip niekad patogu važiuoti, manevruoti ir pjauti. Tvirtas rėmas su stabilia ištisine apsauga. Dideli, veją tausojantys ratai su profiliu užtikrina gerą sukibimą. 2 peilių pjovimo įranga yra 95 cm pjovimo pločio, o surinkimo sistema leis veją tolygiai nupjauti pakraščiuose.

8MT 5097 Reguliuojama sėdynė puikiai prisitaiko prie jūsų ūgio. Pasukite raktelį ir užveskite variklį

Traktoriukas – žoliapjovė VIKING MT 5097 įrodo, kad patogumas ir našumas – ne tik aukščiausios klasės įrenginių savybės. Sėdima ant sėdynės su spyruoklėmis, kurios aukštį galima nustatyti pagal kiekvieno žmogaus ūgį. Pasukus raktelį, įjungiamas variklis. Iš čia galima viską valdyti: perjungimo iš priekinės eigos į atbulinę svirčių sistema ant vairo, pjovimo aukščio reguliatorius, peilių sankaba ir kardo formos rankena, kuria paprasta ištuštinti 250 l talpos žolės surinkimo dėžę. Be to, dėl valdymo 1 pedalu ir tiesioginio vairavimo kaip niekad patogu važiuoti, manevruoti ir pjauti. Tvirtas rėmas su stabilia ištisine apsauga. Dideli, veją tausojantys ratai su profiliu užtikrina gerą sukibimą. 2 peilių pjovimo įranga yra 95 cm pjovimo pločio, o surinkimo sistema leis veją tolygiai nupjauti pakraščiuose.

9MT 5097 C 37.5” vejos pjovimo traktorius su “Briggs and Statto” 15.5 AG varikliu

T5 serijos modeliai įrodo, kad komfortas ir kokybė – ne tik aukščiausios klasės įrenginių savybės. Sėdima ant sėdynės su spyruoklėmis, kurios aukštį galima nustatyti pagal kiekvieno žmogaus ūgį. Pasukus raktelį, įjungiamas variklis. Iš čia galima viską valdyti: perjungimo iš priekinės eigos į atbulinę svirčių sistema ant vairo, pjovimo aukščio reguliatorius, peilių sankaba ir kardo formos rankena, kuria paprasta ištuštinti žolės surinkimo dėžę. Be to, dėl valdymo 1 pedalu ir tiesioginio vairavimo, kaip niekad patogu važiuoti, manevruoti ir pjauti. Modelis MT 5097 C turi 15.5 AG Brigs and Stratton variklį. Surinkimo sistema abiejose pjovimo įrangos pusėse pagriebia net ir kraštuose esančią žolę ir ją tiekia peilių link. Dviejų įstrižai įstatytų peilių sistema visada užtikrina lygiai ir gražiai nupjautos vejos vaizdą 95 cm plotyje. Pjovimo įranga išmontuojama nenaudojant įrankio.

10MT 5097 Z 37.5” vejos pjovimo traktorius su galingu dviejų cilindrų 16 AG OHV varikliu

T5 serija įrodo, kad komfortas ir aukštos charakteristikos yra priskiriamos ne vien aukščiausios klasės modeliams. Mėgaukitės spyruokline sėdyne, kurios aukštis yra reguliuojamas ir valdymas yra po ranka: pirmyn/atgal pavarų svirtis šalia vairo, centrinis pjovimo aukščio reguliavimas, peilių sankaba ir svirtis pilnos žolės dėžės ištuštinimui. MT 5097 Z turi labai galingą dviejų cilindrų 16 AG OHV variklį. Valdymas vienu pedalu užtikrina komfortabilų ir manevringą valdymą. Dviejų peilių pjovimo sistema pjauna tolygiai ir gražiai 95 cm plotį.

11MT 5112 Z Įspūdingai komfortiškas pjovimas

Traktoriukas – žoliapjovė VIKING MT 5112 Z įrodo, kad patogumas ir našumas – ne tik aukščiausios klasės įrenginių savybės. Sėdima ant sėdynės su spyruoklėmis, kurios aukštį galima nustatyti pagal kiekvieno žmogaus ūgį. Pasukus raktelį, įjungiamas variklis. Iš čia galima viską valdyti: perjungimo iš priekinės eigos į atbulinę svirčių sistema ant vairo, pjovimo aukščio reguliatorius, peilių sankaba ir kardo formos rankena, kuria paprasta ištuštinti 250 l talpos žolės surinkimo dėžę. Be to, dėl valdymo 1 pedalu ir tiesioginio vairavimo kaip niekad patogu važiuoti, manevruoti ir pjauti. Modelis MT 5112 Z komplektuojamas su labai galingu 2 cilindrų varikliu. Tvirtas rėmas su stabilia ištisine apsauga. Dideli, veją tausojantys ratai su profiliu užtikrina gerą sukibimą. 2 peilių pjovimo įranga yra 110 cm pjovimo pločio, o surinkimo sistema leis veją tolygiai nupjauti pakraščiuose.