VIKING T6 serija – vejoms iki 10.000 m²
12MT 6112 Patogus ir lengvai valdomas VIKING traktoriukas

Traktoriukas – žoliapjovė VIKING MT 6112 pasižymi negirdėtu patogumu ir nepaprastu pjovimo tikslumu: 3 peilių sistema gali nupjauti 110 cm pločio juostą, kad nupjauta veja atrodytų tobulai. Surinkimo sistema pagriebia žolę net pjaunamo ploto kraštuose. 350 l talpos žolės surinkimo dėžė yra nepaprastai talpi ir ją galima paprastai ištuštinti, nepakilus nuo vairuotojo sėdynės. Dėl ranka valdomos perjungimo iš priekinės eigos į atbulinę svirties, ergonomiškos vairuotojo vietos, ypač mažo posūkio spindulio ir puikių vairavimo ypatybių žolės pjovimas taps visiškai nauju pojūčiu. Reguliuojama vairuotojo sėdynė su spyruoklėmis, pritaikoma pagal kiekvieno ūgį. Vairuotojo vieta su LCD ekranu. Galingas OHV variklis. Tvirtas rėmas su stabilia ištisine apsauga. Dideli, veją saugantys ratai su profiliu užtikrina gerą sukibimą. Elektromagnetinė peilių sankaba. Patogi vienu pedalu valdoma važiavimo pavara su hidrostatine pavarų dėže.

13MT 6112 C Kokybė kiekvienoje detalėje

VIKING MT 6112 modelis suteikia puikų komfortą ir pasižymi nepaprastu pjovimo tikslumu: 3 peilių sistema gali nupjauti 110 cm pločio juostą, surinkimo sistema pagriebia žolę net pjaunamo ploto kraštuose. Žolės surinkimo dėžė yra 350 litrų talpos ir gali būti ištuštinta nepakilus nuo vairuotojo sėdynės. Kartu su Brigs ir Stratton 17.5 AG varikliu, priekiniu ir atbuliniu bėgiais, ergonomišku dizainu ir LCD ekranu, ypatingai mažu apsisukimo spinduliu, puikiu valdymu vejos pjovimas gali tapti visiškai nauju pojūčiu.

14MT 6112 ZL 43” vejos pjovimo traktorius su galingu “Briggs & Stratton”, 23 AG dviejų cilindrų varikliu

Modelis MT 6112 ZL su pjovimo pločiu iki 110 cm gali lengvai nupjauti net ir didelius plotus be didelių pastangų. Sėskitės ir lengvai užveskite galingą Briggs and Stratton 23 AG dviejų cilindrų variklį. LCD ekranas ant valdymo skydelio užtikrina visokeriopą kontrolę, pavyzdžiui LCD indikatorius informuoja, kuomet reikia ištuštinti žolės surinkimo dėžę. Kitas funkcijas, tokias kaip pjovimo aukščio reguliavimas, peilio sankabos įjungimas ar žolės surinkimo dėžės ištuštinimas, galima atlikti sėdint vairavimo kėdėje.

 

15MT 6127 ZL 43” vejos pjovimo traktorius su galingu “Briggs & Stratton”, 23 AG dviejų cilindrų varikliu

Modelis MT 6127 ZL su pjovimo pločiu iki 125 cm gali lengvai nupjauti net ir didelius plotus be didelių pastangų. Sėskitės ir lengvai užveskite galingą Briggs and Stratton 23 AG dviejų cilindrų variklį. LCD ekranas ant valdymo skydelio užtikrina visokeriopą kontrolę, pavyzdžiui LCD indikatorius informuoja kuomet reikia ištuštinti žolės surinkimo dėžę. Kitos funkcijos, tokios kaip pjovimo aukščio reguliavimas, peilio sankaba ar žolės surinkimo dėžės ištuštinimas visa tai galima atlikti sėdint vairavimo kėdėje.