STIHL, VIKING, FISKARS – pirmieji pavasariniai pagalbininkai sode, darže, miške

Žiema  jau baigėsi ir prasideda pavasariniai orai. Mus ir žemę džiugina vis dažniau išlendanti saulutė. Sodininkai ir daržininkai pradeda galvoti apie daržus, ruoštis sezonui ir gražinti savo aplinką. Netoli Klaipėdos, Gargžduose įsikūrusi individuali Viktoro Gilvonausko įmonė visuomet padės sodininkams ir daržininkams atlikti sodo, daržo darbus tinkamai ir lengvai. Įmonė turi didelį asortimentą kokybiškos technikos ir įrankius – „Stihl“, „Viking“ ir „Fiskars“.
1997 metais įkurtoje įmonėje galite rasti visas sodui ir daržui reikalingas priemones ir techniką. Galbūt sodinti daržoves dar perzoliapjoves anksti, tačiau dabar tinkamiausias metas darbuotis kieme, sode ar darže ir jį tvarkyti bei švarinti. Pirmiausia reikia pasirūpinti vejapjovėmis ir žoliapjovėmis. Jeigu dar neturite jų, galite įsigyti Viktoro Gilvonausko parduotuvėje – įmonė pasiūlys didelį „Stihl“ ir „Viking“ žoliapjovių, vejapjovių asortimentą. Nuo 2005 metų įmonė tapo oficialiu bei vieninteliu mieste „Stihl“ atstovu. Jeigu turite jau krūmapjovės ar žoliapjoves, bet po žiemos atsirado gedimų, tai įmonė teikia žoliapjovių remonto paslaugą.
Viktoro Gilvonausko įmonė gali pasiūlyti keletą rūšių žoliapjovių ir vejapjovių. vejapjoves reikalingos vejai prižiūrėti, o žaliapjovės – krūmapjovės pjauna tiek žolę, tiek geni šakas bei krūmus. „Stihl“, „Viking“ vejapjoves itin patogios ir modernios. Jos gali būti elektrinės, varomos benzinu ar akumuliatoriu. Gyvenantiems mieste puikiai tinka vejapjovės, kurios varomos akumuliatoriu, nes netrukdys kaimynams ir vejapjovės garsas nežadins aplinkinių.
Gargžduose įsikūrusi parduotuvė siūlo ne tik vejapjoves ir žoliapjoves, tačiau turi ir kokybiškus „Stihl“ benzininiai pjūklai bei akumuliatoriniai pjūklai, kurie pravers sode genėjant stambias šakas arba smulkinant jau nupjautas. Taip pat galima įsigyti „Stihl“ gyvatvorių karpymo žirklių, lapų nupūtėjų, purkštukų, universalių siurblių ir šlavimo įrenginių, žemės kultivatorių, aukšto slėgio valymo įrenginių, „Viking“ vejos pjovimo traktorių. Visi šie įrankiai padės pasiruošti pavasario sezonui ir susitvarkyti aplinką po žiemos.
Norint genėti šakas – galime pasiūlyti pjūklus ir žoliapjoves. Žemei įdirbti pasiūlysime kompaktiškų kultivatorių, o kiaulpienėms ir kitoms šakninėms piktžolėms ravėti turime „Fiskars“ firmos ravėtuvus. Tvarkantis sode po žiemos, galime pasiūlyti kitų patvarių „Fiskars“ įrankių – kirvių, sodo pjūklų, šakių, grėblių, šluotų bei „Viking“ benzininių šakų smulkintuvų.
Taigi, individuali Viktoro Gilvonausko įmonė siūlo tik austrišką, vokišką ir skandinavišką kokybę. Technika ilgaamžiška, kokybiška ir patvari. Įrangai yra suteikiama garantija, todėl galima pasitikėti V. Gilvonausko teikiama produkcija ir pasinaudojus kokybiškai gaminiais atgaivinkite savo sodą ar daržą po žiemos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit