VIKING traktoriukas MT4112 S – taupantiems laiką ir mėgstantiems komfortą

Ar pjaudami veją norite sutaupyti laiko? Tada teisingas pasirinkimas yra VIKING MT 4112. Naudojant VIKING traktorių su šoninio žolės išmetimo funkcija, nereikia pašalinti nupjautos žolės.

Dėl manevringos 1 pedalo važiavimo pavaros, naudojant rankinę svirtį, galima važiuoti priekine arba atbuline eiga. Todėl manevruoti (esant itin mažam posūkio kampui) labai patogu. Modelyje MT 4112 S yra tvirta priekinė apsauga, skirta priedams tvirtinti.
VIKING pasirūpino, kad jums būtų patogu ir neprailgtų laikas pjaunant žolę. Ergonomiška vairuotojo sėdynė, skirta sėdėti patogiai. Daug vietos įlipti ir kojoms. Elektromagnetinė peilių sankaba, kad būtų patogu įjungti pjovimo įrangą. Patogi automatinė, hidrostatinė važiavimo pavara. Didelės, veją saugančios padangos, su profiliu, kad gerai sukibtų. Spyruoklinis 7 pakopų pjovimo aukščio reguliatorius. Naudojant prikabinimo įtaisą, paprasta prikabinti priedus.
Pjovimo plotis 110 cm. “Briggs&Stratton” 4175 OHV serijos variklis. Pjaukite savo veją su malonumu ir taupykite savo brangų laiką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit