konvestaNeturime priekaištų dėl V. Gilvonausko individualioje įmonėje parduodamos produkcijos. Mes žinome, ko norime, o įmonė tai ir išpildo.
UAB „Konvesta“

Esame patenkinti aukšta teikiamų produktų kokybe, atsakingu požiūriu į teikiamą produkciją, greitu ir maloniu aptarnavimu. V. Gilvonausko individualioje įmonėje įsigyta technika tarnauja ilgai ir išpildė didesnius lūkesčius, nei turėjome.
Vidas, UAB „Dolena“

gargzdugelezinkelisJau ilgai bendradarbiaujame su V. Gilvonausko individualia imone. Esame patenkinti jų teikiama produkcija, maloniu aptarnavimu bei glaudžiais ryšiais su šios įmonės aptarnaujančiu personalu. Šiai įmonei svarbu kokybė, profesionalumas bei klientų lūkesčių išpildymas, todėl tikimės tolimesnio bendradarbiavimo bei rekomenduojame V. Gilvonauską individualią įmonę kitiems klientams, kaip puikios produkcijos tiekėją, dirbantį kokybiškai ir atsakingai.
Arūnas, UAB „Gargždų geležinkelis“

Ne vienus metus perkame ir bendradarbiaujame su V. Gilvonausko individualia įmone. Mus tenkina kokybės, aptarnavimo ir kainos santykis. Drąsiai galime sakyti, kad nusiskundimų nei kokybe, nei produkcija, nei aptarnavimu neturime ir rekomenduojame V. Gilvonausko individualią įmonę visiems esamiems ir potencialiems klientams kaip patikimą partnerį.
Nerijus, UAB „Giluminis vanduo“

restinis bustasJau seniai sėkmingai perkame iš V. Gilvonausko individualios įmonės. Esame patenkinti visa įsigyta produkcija.
UAB „Ręstinis būstas“/strong>

litimberaEsame patenkinti V. Gilvonausko individualioje įmonėje randama produkcija. Visuomet randame tai, kas mums reikalinga. Tikrai džiaugiamės maloniu aptarnavimu, profesionalia technika ir išsamiomis konsultacijomis.
UAB „Litimbera“

gargzdu futbolasNorėčiau pasakyti, kad mes likome labai patenkinti darbo ir produkcijos kokybe bei aptarnavimu.
Rimas, VšĮ „Gargždų futbolas“