STIHL
STIHL pjuklai

V.Gilvonausko IĮ yra oficialūs Mocevičiaus firmos „Ginalas“ atstovai. Mes prekiaujame STIHL, VIKING, RYOBI, Makita, GERBER, FISKARS – laiko patikrinimas ir visame pasaulyje pripažinta produkcija. Jei norimos prekės nerasite mūsų parduotuvėje, tai galite pakeisti ir mes jai jums
pristatysime.

STIHL  įrankiai, technika – patikima ir pasaulyje patikrinta partnerystė.

Grandininiai motoriniai pjūklai. STIHL motoriniai pjūklai atitinka visus tarptautinius standartus: naujoviškos technologijos, pagerintas valdymas, ergonomiški ir nesunkūs. Dėka nuolatinių tyrinėjimų ir tobulinimų STIHL pjūklai gali būti išrinkti geriausi vartotojų poreikiai: dirbtinės daugybės darbų sode ar darže, miško ir kraštovaizdžio prieigoje.

[/ vc_column_text]

Ž oliapjovės ir krūmapjovės. STIHL motorinės žoliapjovės ir krūmapjovės ne tik nupjaus didelius pievų plotus, bet ir sutvarkys apleistus griovius bei stačius šlaitus. Įrenginiai gali būti atitinkamai komplektuojami taip, kad tik tiktų pjauti nedidelius žolynų plotus. Modeliai su STIHL 4-MIX varikliais pasižymi mažesniu išmetamųjų dujų kiekiu lyginant su ankstesniais dvitakiais varikliais, suvartoja mažiau degalų ir tausoja aplinką.

Vejapjovės. STIHL benzininės vejapjovės buvo sukurtos taip, kad atitiktų kiekvieno vartotojo lūkesčius. „Priklausomai nuo jūsų vejos dydžio“, „reljefo“ ar įrangos reikalavimų, kiekvienam surasdamas kitą vejapjovę.

Elektrinės vejapjovės privatiems naudotojams. Mažų ir vidutinių automobilių planų prieigos, galingi elektriniai varikliai, tylus veikimas. Nesunki, kad būtų lengviau gabenti. Dėl mažo svorio ir aptakaus dizaino, šios vejapjovės maršruto manevringos, gali būti net ir siauras vietos. Dėka elektrinio variklio jos dirba tyliai, be nuodingų išmetamųjų medžiagų.

Vejos traktoriai ir robotai. STIHL T5 ir T6 serijos vejos pjovimo traktoriai – suderinta kokybė ir pagrindinės inovacinės technologijos. Šios savybės puikiai atsiskleidžia pjovimo proceso metu, įrengimo valdymo sistemoje, kuomet galima pakeisti komfortabiliu vairavimu ir paprastu valdymu. STIHL R4 vejos pjovimo traktoriukas pasižymi aptakiu dizainu itin ergonomiškumu, šis modelis ypatingas manevringas, nes neturi mažojo apsisukimo spindulio.

„Trumpai apie vejos pjovimo robotus iMOW ®“ :

■ Visiškai automatinis vejos pjovimas;
■ Naujus standartus nustatantis naujoviškas patogumas;
■ Paprastas, intuityviai valdomas programavimas, taip pat naudojant taikomąją programą;
■ Greita, „inteligentiška“ ir efektyvi vejos priežiūra.

Ką reikia daryti, kad veja būtų puikiai prižiūrėta? Mažai arba beveik nieko: vejos pjovimo robotai iMOW ®  savo darbą atlikti visiškai savarankiškai. Kartą užprogramuoti, pjauna veją visiškai automatiškai, išvengia kliūčių ir lengvai įveikia kalvotas vietoves. Kai darbas baigtas arba reikia įkrauti akumuliatorių, jie savarankiškai nuvažiuoja į įkrovimo stotelę. Mažo ir vidutinio ploto vejos robotai RMI 422 ir RMI 422 P pjauna itin greitai, tada vėl galima naudotis veja. Dideliuose plotuose itin gerai veikia serijos RMI 6 modeliai.Dar daugiau patogių išdėstymų naujieji vejai pjovimo robotai RMI 632 C ir RMI 632 PC: šiuose modeliuose naudodami taikomąją programą, daugelio nustatymo pakeitimų išmaniajame telefone arba planuojamame kompiuteriniame.

Vejos aeratoriai. STIHL vejos aeratorius ilgiems metams garantuos puikią veją. Vejos aeratoriai pasirūpina tuo, kad tavo veja gautų tai ko reikia: oro, vandens, šviesos ir skonio medžiagų, kad veja augtų tankesnė ir sodresnė. Pjaunant vertikaliai, iš vejos pašalinamų samanų, anksčiau nupjauta žolė ir išplėtimo velėna. Taip užtikrinamas vėdinimas, o maistingosios medžiagos patenka iki pat šaknų.

Sodo smulkintuvai. Galingais STIHL sodo smulkintuvais į mažiausius daleles galima susmilkinti viską, kas sode laikoma natūrali žaliava, pavyzdžiui, apkarpyti medžiai, gyvatvorės arba nupjauti augalai. Kietos augalų šakos sulaužomos, minkštos organinės atliekos ir lapai susmulkinami. Tai yra puiki žaliava kompostui ir mulčiui, kuris natūraliu būdu patręšia sodą.

Motoriniai kultivatoriai. Sveikoje dirvoje slypi augimo potencialas ir daug darbo. Kad kas nereiktų naudoti jėgos, mūsų galingas motorinis kultivatorius purena ir mulčiuoja žemę, o jūs tiesiog nurodote kryptį.

[/ vc_column_text]

STIHL “Kombi” sistemos . Vienas įrankis nudirbs visus darbus sode. STIHL “Kombi” sistemos galingas benzininis variklis su dideliu “Kombi” sistemų priedų pasirinkimas: žolės ar gyvatvorės pjovimui, takų valymui, dirvos purenimui. Praktiška, kai visiems darbams atlikti tinka vienas įrenginys. Dėl praktiškos greito sujungimo movos su dvibriaune veržle galima greitai ir lengvai sujungti darbinę įrangą su “Kombi” varikliu. Dėl plataus asortimento, kurį galima pakeisti pagal poreikį – variklį, kainą ir priedų kombinaciją ir tokiu būdu išplėtimą “Kombi” sistemų naudojimo galimybės grindjuostės darbams.

[/ vc_column_text]

“Multi” sistemos variklis ir “Multi” įrankiai. Daugiafunkcinė STIHL “Multi” sistema tai greitai ir lengvai sutvarkytas sodas. Aeruokite veją, nušluokite takelius, nupjaukite velėnos kraštelius. Kad ir kaip dirbtinai dirbtum – sistema „Multi“ bus geriausias pagalbininkas. Tik jūs vienas galite pasakyti ko nori ir ko reikia. Sistemos šerdį, “Multi” variklį, galima greitai ir paprastai derinti su STIHL “Multi” įrankiais.

[/ vc_column_text]

STIHL akumuliatoriniai įrenginiai – mobilumas, jokio triukšmo, galia. STIHL akumuliatorių įrenginius galima naudoti triukšmui jautriose vietose, taip pat aplink namuose ir sode. Naujieji 36-V akumuliatoriniai įrenginiai yra modernūs variklių ir akumuliatorių technologijos, šios pagrindinės klasės įrenginiai yra su elektroniniu valdomu varikliu, kurie yra be šepetėlių (EC). Ličio jonų akumuliatorius yra optimizuotas, kai reikia efektyvesnio ir prailginto įrenginio veikimo trukmės. Galingas ličio jonų akumuliatorius tinkamas visiems STIHL akumuliatoriniams įrenginiams.

[/ vc_column_text]

STIHL elektrinės gyvatvorių žirklės ir karpytuvai, aukštapjovės . Darbai sode bei kraštovaizdžio gražinimui bus nepalyginamai lengvesni su STIHL gyvatvorių žirklėmis, karpytuvais bei aukštapjovėmis. Mūsų įrenginių konstrukcija leis pakeisti bet kokiais kirpimo ir karpymo darbais. Mažieji sveriantys ir galingi gyvatvorių žirklės pagrindiniai apkarpyti storą gyvatvorę ir peraugusius krūmus. Jei reikalingas aukštis, jums reikia aukštai esančių šakų karpytuvas. STIHL aukštapjovės su teleskopiniu kotu ypatingu pagalba nupjauti aukštai esantis šakas.

[/ vc_column_text]

STIHL pūtikliai, surinktuvai ir purkštuvai. STIHL pūtikliai, surinktuvai ir purkštuvai iš ties nepakeičiami pagalbininkų sodybose, parkuose ar kitose viešose vietose. Nukritę lapai, nupjauta žolė ar kitos smulkios šiukšlės – niekas negali atsilaikyti prieš šią galingą pūtimo jėgą. Viskas paprastai ir greitai išvaloma. STIHL surinktuvai gali surinkti neįtikėtinus kiekius nukritusių lapų, nupjauto žolių ar kitų atliekų. Surinktos atliekos tuo pačiu metu yra ir susmulkintos, todėl gali būti kompostuojamos ar naudojamos kaip mulčius. Profesionalus ant nugaros nešiojamas STIHL purkštuvas dėl savo patogumo ir ekonominės galios gali būti tiek privačiuose plotuose, tiek dideliuose sodininkystės laukuose.

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]