Lengvosios žoliapjovės
16FS 38 Itin lengva 0,65 kW motorinė žoliapjovė

Itin lengva motorinė žoliapjovė. Lengvai naudojama ir paslanki. Idealiai tinka vejos pakraščiams pjauti. Šios motorinės žoliapjovės šūkis: “Daugiau galios, mažiau aplinkos teršimo”. STIHL FS 38 su ekonomišku varikliu, kuris dirba nepriekaištingai ir saugo aplinką yra aukščiausios kokybės pavyzdys.  Šis trimeris yra visada pasiruošęs darbui! Vartotojai šią motorinę žoliapjovę vertina, kaip vieną iš komfortiškiausių ir patogiausių STIHL gaminių.

 

17FS 40 Moderni, patogi ir lengvai užsivedanti žoliapjovė. Idealiai tinka darbams sode

Viena iš lengviausių, naujos kartos žoliapjovė. Moderni išorė, patogus valdymas ir labai paprasta užvedimo sistema – šios savybės yra svarbiausios STIHL naujos kartos žoliapjovių serijoje. Veiksmų skaičius, reikalingas užvesti žoliapjovę, buvo ženkliai sumažintas. Naujas 2-taktis variklis su degiojo mišinio recirkuliacija duoda greitą akceleraciją, mažą išmetamųjų dujų emisiją, sumažina degalų suvartojimą. Lanko formos rankena ir “AutoCut” pjovimo galva idealiai tinka pjauti mažus žolės plotus.

 

18FS 50 Lengvai naudojama žoliapjovė su puikiai subalansuota lanko formos rankena

Viena iš lengviausių naujos kartos žoliapjovių. Moderni išorė, patogus valdymas ir labai paprasta užvedimo sistema – šios savybės yra svarbiausios STIHL naujos kartos žoliapjovių serijoje. Veiksmų skaičius, norint užvesti krūmapjovę, buvo ženkliai sumažintas. Naujas 2-taktis variklis su degiojo mišinio recirkuliacija duoda greitą akceleraciją, mažą išmetamųjų dujų emisiją, sumažina degalų suvartojimą. Lanko formos rankena ir “Autocut” pjovimo galva idealiai tinka pjauti mažus žolės plotus. Idealiai tinka apipjauti kampus. Lanko formos rankena gali būti lengvai reguliuojama be jokių papildomų priedų. Taip pat galimas modelis STIHL su Ergo-start funkcija (FS 50 C-E).

 

19FS 55 Galinga motorinė žoliapjovė

Galinga motorinė žoliapjovė. Patogi rankena. Lengvai paleidžiama. Sukurta lengvam darbui. Puikiai tinka pjauti nedideliems plotams.

 

 

 

20FS 56 Idealiai tinka namų valdų turėtojams su dideliu plotu

Naujos kartos motorinė žoliapjovė. Moderni išorė, patogus valdymas ir  labai paprasta užvedimo sistema – šios savybės yra svarbiausios STIHL naujos kartos žoliapjovių serijoje. Veiksmų skaičius, norint užvesti žoliapjovę, buvo ženkliai sumažintas. Naujas 2-taktis variklis su degiojo mišinio recirkuliacija duoda greitą akceleraciją, mažą išmetamųjų dujų emisiją, sumažina degalų suvartojimą. Standartiškai komplektuojama su reguliuojamomis plačiomis rankenomis ir “AutoCut” pjovimo galva.