Atsarginės dalys, priedai pjūklams
22Sulankstomas “ožys”

Pagamintas iš metalo. Galima paprastai sulankstyti dviejų varžtų pagalba. Tinka darbui su 25-230 mm diametro rąstais.

 

 

 

23Pjovimo apsaugos prailginimai

 

 

 

 

24 Universalus raktasUniversalus raktas

Praktiškas motorinių pjūklų įrankis. Skirtas pjovimo grandinės įtempimui, pakeitimui, juostos nuėmimui ir žvakei pakeisti.

 

 

 

24APjovimo apsauga

 

 

 

 

25 Krepšys motoriniams pjūklamsKrepšys motoriniams pjūklams

Pagamintas iš tvirto nailono. Skirta saugiam pjūklų laikymui bei transportavimui, tinka visiems motorinių pjūklų modeliams iki 45 cm ilgio juostos. Su papildoma maža kišenėle.

 

 

 

26 Lagaminas motoriniam pjūkluiLagaminas motoriniam pjūklui

Pagaminta iš tvirto plastiko. Skirta saugiam pjūklų laikymui bei transportavimui, tinka visiems motorinių pjūklų modeliams iki 45 cm ilgio juostos.

 

 

 

27 raktasDaugiafunkcis įrankis

Praktiškas, daugiafunkcis kokybiškas įrankis tvirtame plastikiniame korpuse su 3,5 mm (naudojamas karbiuratoriui reguliuoti ir grioveliams valyti) ir 7,0 mm atsuktuvu, „Torxklinge“ TX27 ir žvakraktis 19 – 13 ir 19 – 16. Komplektacijoje yra nailoninis krepšelis su diržo kilpa.

 

 

28“Du viename” lazeris ir laikiklis

Nuleidimo krypties indikatorius ir pjovimo kreiptuvas viename. Suteikia galimybę pjauti trumpus medienos gabalus neatliekant sudėtingų matavimų. Gali būti naudojamas kaip nuleidimo krypties indikatorius patikrinti pjūvius ir nuleidimo kryptį. Demonstracinis vaizdo įrašas pateikiamas DVD diske. Pasirinkite Jūsų grandininiam pjūklui tinkantį laikiklį