Akumuliatoriniai pjūklai
1 akumuliatorinis pjuklasMSA 160 C-BQ Pažangus akumuliatorinis grandininis pjūklas

Pirmas STIHL akumuliatorinis grandininis pjūklas. Šis, galingas 36V klasės įrenginys turi įspūdingą pjovimo galią, bei patogų eksplotavimą ir yra idealus įrankis pjaunant malkas, kraštovaizdžio priežiūrai ir dirbant uždarose patalpose. Su nauja mažos vibracijos ir mažo atmetimo 1/4″ PM3 grandine bei 30cm/12 pjovimo juosta, galite pjauti šakas ir mažus medelius apie 20 cm storio.

 

2 MSA 160 T pjuklasMSA 160 T Naujas, ypatingai tylus akumuliatorinis medžių priežiūros pjūklas

Labai lengvas akumuliatorinis medžių priežiūros pjūklas, skirtas naudoti ten, kur negalima kelti triukšmo. Labai tylus, nereikia dėvėti klausos apsaugos. Didelį pjovimo našumą užtikrina bešepetėlinis EC variklis, 1/4 colio PM3 grandinė, patogiam laikymui pritaikytos minkštos rankenos dalys, fiksavimo veržlė ant žvaigždutės dangtelio, svoris 2,3 kg.

 

3 MSA 200 PJUKLASMSA 200 C-BQ  Galingas akumuliatorinis pjūklas

Naujas, dar galingesnis 36V klasės įrenginys turi įspūdingą pjovimo galią, bei patogų eksplotavimą ir yra idealus įrankis pjaunant malkas, kraštovaizdžio priežiūrai ir dirbant uždarose patalpose. Su nauja mažos vibracijos ir mažo atmetimo 1/4″ PM3 grandine bei 30cm/12 pjovimo juosta, galite pjauti šakas ir mažus medžius apie 20 cm storio. Labai lengvai valdomas.