Galingosios krūmapjovės
21FS 310 Profesionali 1.4kW krūmapjovė su 4-MIX varikliu

Patogi, tvirta ir lengviausia STIHL krūmapjovė. Idealiai tinka šienavimo darbams. Serijinėje komplektacijoje su naujuoju “ADVANCE PLUS” diržu.

 

 

 

22FS 360 C-E Nauja 1.7kW krūmapjovė su lengvo paleidimo sistema ErgoStart (E)

Patogi, tvirta ir ergonomiška krūmapjovė. Su STIHL „2-MIX“ varikliu iki 20 % mažesnės degalų sąnaudos ir iki 50 % mažiau išmetamųjų dujų, palyginti su tokios pačios galios STIHL dvitakčiais varikliais be „2-MIX“ technologijos. Idealiai tinka kietai žolei pjauti. Serijinėje komplektacijoje su naujuoju „ADVANCE PLUS“ diržu.

 

 

23FS 410 C-EProfesionali 2.0kW krūmapjovė su lengvo užvedimo funkcija “ErgoStart (E)”

Patogi, ilgaamžė, tvirta ir galinga krūmapjovė. Su „ErgoStart“. Su STIHL „2-MIX“ varikliu iki 20% mažesnės degalų sąnaudos ir iki 50% mažiau išmetamųjų dujų, palyginti su tokios pačios galios STIHL dvitakčiais varikliais be „2-MIX“ technologijos. Idealiai tinka kietai žolei pjauti. Serijinėje komplektacijoje su naujuoju „ADVANCE PLUS“ diržu.

 

24FS 490 C-EM Galinga 2-MIX krūmapjovė su pilnai elektroniniu variklio valdymu “M-Tronic (M)” ir lengvos paleisties funkcija “ErgoStart” (E)

Patogi, tvirta ir labai galinga krūmapjovė STIHL FS 490 C-EM pasižymi dideliu stabilumu. Serijinėje komplektacijoje su paprasta paleidimo sistema, stabdymo mygtuku ir elektronine variklio valdymo sistema “M-TRONIC”, “ErgoStart” ir STIHL “2-MIX” varikliu. Elektroninė variklio valdymo sistema “M-TRONIC” pasirūpins, kad variklis dirbtų optimaliausia galia bet kuriuo momentu. Sistema reaguoja į aukščio, temperatūros, oro filtro švaros, kuro kokybės ir oktano lygio pokyčius. Taigi, nereikės mechaniškai reguliuoti karbiuratoriaus. Itin galingas, tačiau saugantis aplinką ir taupantis kurą STIHL 2-MIX variklis pasirūpina greitu ir efektyviu pjovimu. Bendras ilgis be pjovimo įrangos 180 cm. Idealiai tinka dideliems kietos žolės plotams šienauti ir pjovimo bei retinimo darbams miške. Parduodama serijinėje komplektacijoje su naujuoju “ADVANCE PLUS” diržu. Keturių taškų antivibracijos sistema tausoja krūmapjovės savininko jėgas ir leidžia darbuotis itin ilgai be jokio nuovargio. FS 490 C-EM modelis nuo STIHL FS 490 C-EM K skiriasi ilgiu, valdymo rankena ir reduktoriaus kampu.

 

25FS 560 C-EM Stipriausia 2-MIX klasės krūmapjovė su pilnai elektroniniu variklio valdymu “M-Tronic” (M) ir lengvos paleisties funkcija “ErgoStart” (E)

Stipriausia STIHL krūmapjovė profesionaliai atliekamiems pjovimo darbams prižiūrint kraštovaizdį. Itin stabilios, patvarios. FS 560 C-EM krūmapjovė su STIHL M-Tronic (su pilnai elektroniniu variklio valdymu) ir ErgoStart (lengvos paleisties funkcija) geras pasirinkimas profesionalams. Vibracijos lygis, paleidimas, stabdymo mygtukas ir variklio valdymo sistema yra pilnai elektroninė ir įeina į standartinę komplektaciją.