Elektriniai pjūklai
1MSE 170 C-Q. Naujas 1,7 kW elektrinis grandininis pjūklas

Naujas, patobulintas elektrinis grandininis pjūklas. Ypatingai ergonomiškas, užtikrinantis malonų bei paprastą darbą. “QuickStop Super” grandinės stabdys. Minkšta rankena geram suėmimui ir patogiam darbui. Be įrankių atidaromas alyvos bako dangtelis saugiam ir lengvam grandinės alyvos įpylimui. Apsauga nuo perkrovos.

 

 MSE 160 C-BQMSE 160 C-BQ Elektrinis pjūklas su greitu grandinės įtempimu (B) ir inercinio veikimo grandinės stabdžiu (Q).

Labai patogus, komfortiškas elektrinis pjūklas su greito pjovimo, grandinės įtempimo funkcija (B) ir inercinio veikimo grandinės stabdžiu (Q). Puikiai tinka statybų darbams, meistravimui ir malkų ruošimui.

 

3MSE 190 C-Q  Naujas 1,9 kW elektrinis grandininis pjūklas

Naujas, patobulintas elektrinis grandininis pjūklas. Puikiai tinka statybose ir malkų pjovimui. Optimaliai ergonomiškas maloniam darbui. “QuickStop Super” grandinės stabdys. Pjovimo grandinė iš karto sustoja, kai paleidžiama galinė rankena. Minkšta rankena geram suėmimui ir patogiam darbui. Apsauga nuo perkrovos.

 

4 MSE 180 C-BQMSE 180 C-BQ Galingas 1,8 kW elektrinis grandininis pjūklas

Galingas elektrinis pjūklas yra patogus ir saugus, su greitojo grandinės įtempimo funkcija (B) ir greitu grandinės stabdžiu (Q) papildomam saugumui. Itin lengvas ir paprastai naudojamas. Puikiai tinka amatininkams, ūkininkams ir atsitiktiniams naudotojams. Naudojamas su 30-40 cm ilgio pjovimo juosta

 

5 MSE 210 C-BQMSE 210 C-BQ Naujas, galingas ir tvirtas STIHL elektrinis pjūklas

Naujas, paprastas, gerai apgalvotas STIHL MSE 210 C-BQ. Su galingu elektros varikliu, ergonomiška minkšta rankena, pjovimo grandinės stabdžiu, greitu pjovimo grandinės įtempimu, permatomu tepimo alyvos bakeliu ir “gudria” apsauga nuo perkrovos.

 

 

6 MSE 230 C-BQMSE 230 C-BQ Naujos kartos elektrinis pjūklas

Galingas, naujos kartos elektrinis pjūklas. STIHL greitasis grandinės įtempimas saugiam ir paprastam grandinės įtempimui nenaudojant įrankių. “QuickStop Super” grandinės stabdys. Pjovimo grandinė iš karto sustoja, kai paleidžiama galinė rankena. Minkšta rankena patogiam darbui. Šviesos diodų perkrovos indikatorius.

 

7  MSE 220MSE 220 C-Q Profesionalus elektrinis pjūklas

Labai pajėgus elektrinis pjūklas dailidėms. Optimali technika su elektrodinaminiu pjovimo grandinės inercijos stabdžiu ir visiškai elektroniniu variklio funkcijų valdymu.