Elektriniai sodo smulkintuvai

Galingais elektriniais sodo smulkintuvais į mažiausias daleles galima susmulkinti viską, kas sode laikoma natūralia žaliava, pavyzdžiui, apkarpytus medžius, nupjautas gyvatvores arba augalus. STIHL pjovimo sistemos gerokai sumažina atliekų apimtį: sodo smulkintuvai sutvarko viską – ir kietas šakas, ir tokias minkštas organines medžiagas, kaip nupjautos gėlės ar medžių lapai.

GHE 140 L

Kompaktiški, sulankstomi elektriniai smulkintuvai su galingais elektriniais varikliais pavieniams vidutinio storio šakų smulkinimo darbams. Su elektros pajungimu, „dobilo lapo“ formos anga, integruota dėže susmulkintai medžiagai ir tylaus veleno technologija.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/sodo-smulkintuvai/elektriniai-smulkintuvai/ghe-140-l.html

GHE 150

Su galingu varikliu ir specialia peilių sistema elektrinis šakų smulkintuvas STIHL GHE 150 apdoroja storesnes šakas ir paverčia jas nedidele drožlių krūvele. Trumpas, įstrižai sumontuotas piltuvas ir patentuota dobilo lapo formos anga garantuoja, kad medžiagos į įrenginį pateks lengvai ir patogiai. Trumpas piltuvas – paprasta pripildyti. “Multi-Cut 150” su apverčiamais peiliais: triukšmą slopinantis peilių diskas daugiasluoksnėje konstrukcijoje su apverčiamais pjovimo peiliais. Elektromechaninė apsauginė užsklanda su didelėmis prisukimo rankenėlėmis – dar daugiau saugumo. Dideli ratai ir plati važiuoklė garantuoja stabilumą ir lengvą perkėlimą į kitą vietą. Dėl galingo variklio optimaliai susmulkinama. Pažangus jungiklis su jutikline klaviatūra.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/sodo-smulkintuvai/elektriniai-smulkintuvai/ghe-150.html

GHE 250

Elektrinis šakų smulkintuvas STIHL GHE 250 puikiai susmulkina tokias minkštas medžiagas, kaip nupjautos gėlės arba medžių lapai. Didelis, triukšmą slopinantis, piltuvas garantuoja tylų darbą. Pažangus jungiklis su jutikline klaviatūra. Galingas variklis su kintamosios srovės varikliu. Dideli ratai ir plati važiuoklė garantuoja stabilumą ir lengvą perkėlimą į kitą vietą. Elektromechaninė apsauginė užsklanda su didelėmis prisukimo rankenėlėmis, skirta papildomai saugai užtikrinti. “Multi-Cut 250”: triukšmą slopinantys daugiasluoksnės konstrukcijos peilių diskai su kreipiamais pjovimo ir draskančiais peiliais bei pirminiu smulkintuvu. Savaiminio įtraukimo įranga, negrąžinanti smulkinamos medžiagos.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/sodo-smulkintuvai/elektriniai-smulkintuvai/ghe-250.html

GHE 250 S

Elektrinis šakų smulkintuvas STIHL GHE 250 S, yra skirti susmulkinti storas ir vidutines šakas. Didelis, triukšmą slopinantis, pripildymo piltuvas garantuoja tylų darbą. Pažangus jungiklis su jutikline klaviatūra. Galingas variklis su kintamosios srovės varikliu. Dideli ratai ir plati važiuoklė garantuoja stabilumą ir lengvą perkėlimą į kitą vietą. Elektromechaninė apsauginė užsklanda su didelėmis prisukimo rankenėlėmis, skirta papildomai saugai užtikrinti. Savaiminio įtraukimo įranga, negrąžinanti smulkinamos medžiagos.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/sodo-smulkintuvai/elektriniai-smulkintuvai/ghe-250-s.html

GHE 260 S

Elektrinis šakų smulkintuvas STIHL GHE 260 S puikiai susmulkina storas ir vidutines šakas. Didelis, triukšmą slopinantis, pripildymo piltuvas garantuoja tylų darbą. Pažangus jungiklis su jutikline klaviatūra. Galingas trifazis kintamosios srovės variklis su integruotu fazės keitikliu kištuke. Dideli ratai ir plati važiuoklė garantuoja stabilumą ir lengvą perkėlimą į kitą vietą. Elektromechaninė apsauginė užsklanda su didelėmis prisukimo rankenėlėmis, skirta papildomai saugai užtikrinti. Savaiminio įtraukimo įranga, negrąžinanti smulkinamos medžiagos.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/sodo-smulkintuvai/elektriniai-smulkintuvai/ghe-260-s.html

GHE 355

Per didelį pripildymo piltuvą, esantį optimaliame aukštyje, galingą kombinuotąjį smulkintuvą STIHL GHE 355 prikrauti nesudėtinga. Tiek storos šakos, tiek minkštos smulkinamos medžiagos – su patentuota vertimo technologija BRS (atgalinė peilių sukimosi sistema) ir galinga pjovimo sistema viskas bus tinkamai susmulkinta.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/sodo-smulkintuvai/elektriniai-smulkintuvai/ghe-355.html

GHE 375

Per didelį pripildymo piltuvą, esantį optimaliame aukštyje, galingą kombinuotąjį elektrinį šakų smulkintuvą STIHL GHE 375 su trifaziu varikliu prikrauti nesudėtinga. Tiek storos šakos, tiek minkštos smulkinamos medžiagos – su patentuota vertimo technologija BRS (atgalinė peilių sukimosi sistema) ir galinga pjovimo sistema viskas bus tinkamai susmulkinta Ilgas, įstrižas pripildymo piltuvas su itin didele viršutine dalimi, kad būtų lengviau prikrauti, ir optimalia apsauga nuo apipurškimo. Aliuminio kamera: saugi ir tvirta. Skirta storoms / kietoms nupjautoms šakelėms apdoroti. Didelė pralaidos galia ir greitas didelių minkštesnės medžiagos kiekių apdorojimas. Stabili stovo konstrukcija ir dideli ratai ir įtaisyta gabenimo rankena.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/sodo-smulkintuvai/elektriniai-smulkintuvai/ghe-375.html

GHE 420

Vienas įrenginys – dvi funkcijos: universaliame elektriniame šakų smulkintuve STIHL GHE 420 yra atskiros pildymo angos. Tuo metu, kai didelis, tiesus smulkintuvas “praryja” daug vietos užimančias minkštas medžiagas, atlenkiamas tiekimo piltuvas pasiglemžia šakas ir medingas medžiagas. Ypač didelė viršutinė piltuvo dalis su integruota apsauga nuo apipurškimo. Atskirų įrankių stalčius ir elektros laido laikiklis, įtaisyti tiesiogiai variklio gaubte. Galingas 230 V elektros variklis. Dideli ratai, skirti lengvai pervežti į kitą vietą. Pjovimo sistema su novatoriška dviejų kamerų sistema. Apsauginis jungiklis, įtaisytas tiesiog gaubto varžte (vienas paspaudimas – vienas pasukimas).

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/sodo-smulkintuvai/elektriniai-smulkintuvai/ghe-420.html

GHE 450

Vienas įrenginys – dvi funkcijos: universaliame elektriniame šakų smulkintuve STIHL GHE 450 yra atskiros pildymo angos. Tuo metu, kai didelis, tiesus smulkintuvas “praryja” daug vietos užimančias minkštas medžiagas, atlenkiamas tiekimo piltuvas pasiglemžia šakas ir medingas medžiagas. Ypač didelė viršutinė piltuvo dalis su integruota apsauga nuo apipurškimo. Atskirų įrankių stalčius ir elektros laido laikiklis, įtaisyti tiesiogiai variklio gaubte. Galingas 400 V trifazis elektros variklis. Dideli ratai, skirti lengvai pervežti į kitą vietą. Pjovimo sistema “Multi-Cut 450” su novatoriška dviejų kamerų sistema. Apsauginis jungiklis, įtaisytas tiesiog gaubto varžte (vienas paspaudimas – vienas pasukimas).

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/sodo-smulkintuvai/elektriniai-smulkintuvai/ghe-450.html