Vidutinės galios žoliapjovės, krūmapjovės
8FS 70 C-E Galinga 0.9kW benzininė krūmapjovė su lengvos paleisties funkcija ErgoStart (E)

Ypatingai tvirta 0.9 kW galios benzininė krūmapjovė su plačiomis rankenomis. 2-Mix variklis sunaudoja 20% mažiau kuro ir išmeta 70% mažiau kenksmingų medžiagų lyginant su įprasta 2-Mix technologija. ErgoStart sistema palengvina užvedimą. Optimizuotas pjovimo kampas.

 

10FS 87 Galinga 0.95kW krūmapjovė su 4-MIX varikliu

Patogi, tvirta ir galinga motorinė žoliapjovė. Su tiesiu kotu ir ergonomiškomis plačiomis rankenomis. Ši benzininė žoliapjovė yra itin lengva, todėl puikiai tinkama ilgoms darbo valandoms. Kaip ir kiti aukščiausios kokybės STIHL gaminiai ši motorinė žoliapjovė saugo gamtą (itin mažas išmetamųjų dujų kiekis), tačiau galingas 4-MIX variklis užtikrina, kad dėl to nenukentėtų darbo sparta ir efektyvumas. Ši žoliapjovė skirta pjauti aukštesnei žolei.

 

11FS 94 C-E Nauja, lengva, galinga žoliapjovė su “ECOSPEED” dalinės apkrovos funkcija

Lengviausia žoliapjovė asortimente. STIHL vieno taško antivibracinė sistema. “ErgoStart”. Dvipusė rankena. Valdymo rankena su “ECOSPEED” dalinės apkrovos funkcija. “2-MIX” variklis. Tiesus kotas ir dvipetis nešiojimo diržas.

 

 

12FS 90 Galinga profesionali 0.95kW krūmapjovė su 4-MIX varikliu

Galinga krūmapjovė dažnam naudojimui. Su patentuotu STIHL 4-MIX varikliu, greita akceleracija, dar didesnė galia, didesnis sukimo momentas, mažiau triukšmo ir didesnis degalų sunaudojimo efektyvumas lyginant su dvitakčiu varikliu. Su tiesiu kotu, standžiu pagrindinės pavaros velenu ir ergonomiškomis plačiomis rankenomis. Darbams ant lygaus paviršiaus ir su tvirta žole.

 

13FS 100  Itin galinga 1.05 kW krūmapjovė su 4-Mix varikliu

Tai pirmas STIHL 4-MIX variklis, kuris veikia sumaišius benziną ir alyvą. Suderinti keturtakčio ir dvitakčio variklių privalumai. Didelis sukimo momentas, iki 80% sumažėja išmetamų dujų emisija bei turi malonesnį garsą. FS 100 yra lyderis savo klasėje dėl gero balanso, plačių rankenų, lengvo svorio. Standartiškai komplektuojama su pjovimo galva “AutoCut” + metaliniu pjovimo peiliu.

13

14FS 130 Galinga 1.4kW žoliapjovė su 4-MIX varikliu

Patogi, tvirta motorinė žoliapjovė su gera traukos jėga. Suderinti keturtakčio ir dvitakčio variklių privalumai. Didelis sukimo momentas, iki 80% sumažėja išmetamų dujų emisija bei turi malonesnį garsą. Su tiesiu kotu, standžiu pagrindinės pavaros velenu ir ergonomiškomis plačiomis rankenomis. Darbams ant lygaus paviršiaus ir su tvirta žole.

 

14FS 240 C-E Universali 1,7 kW krūmapjovė su ErgoStart (E)

Patvarios ir ergonomiškos motorinės žoliapjovės su „ErgoStart“ sistema. Skirtos atlikti darbus žemės ūkyje ir sode.

 

 

 

15FS 260 C-E Universali 2,0 kW krūmapjovė su ErgoStart (E)

Patvarios ir ergonomiškos motorinės žoliapjovės su „ErgoStart“ sistema. Idealiai tinka, atliekant pretenzingus žolės pjovimo ir miško valymo darbus žemės ūkyje ir sode.