“Kombi” įrankiai
3FS-KM  “Kombi” įrankiai – žolės pjovimo peilis GSB 230-2

Žolės pjovimo peilis GSB 230-2 naudojamas pjauti sumedėjusią žolę ir piktžoles. Netinkamas pjauti aplink kliūtis. Tinkamas su  “Kombi” varikliais plačiomis rankenomis ir FR 130 T.

 

 

 


4FS-KM “Kombi” įrankiai – žoliapjovė su pjovimo galvute “AutoCut 25-2”

“Kombi” sistemos įrankis – žoliapjovė su pjovimo galvute AutoCut 25-2. Idealiai tinka žolės pjovimui prie sienų, tvorų, gyvatvorių ir prie kelių aptvarų. Tinka visiems “Kombi” varikliams ir FR 130 T.

 

 

 

5FCB-KM “Kombi” įrankiai – vejos pakraščių karpytuvas

Reguliuojamo darbinio gylio vejos pakraščių karpytuvu prižiūrimi vejos pakraščiai prie kelių, įvažiavimų ar lysvės kraštų. Naudojamas su “Kombi” varikliams lanko formos rankenomis (KM 90 R, KM 130 R) ir FR 130 T

 

 

 

6HT-KM “Kombi” įrankiai – aukštai esančių šakų pjovimo įrankis

Greitai galima apipjaustyti medžius ir krūmokšnius. Šoninis įtempimas palengvina grandinės įtempimo reguliavimą. Alyvos bako kamščiai turi laikiklius, kurie neleidžia pamesti kamščio. Galimas prailginimo kotas. Skirtas visiems kombi įrenginiams su kilpine rankena.

 

 

 

7BF-KM “Kombi” įrankiai – dirvos freza

Dirvų freza tinka visiems “Kombi” varikliams ir FR 130 T. Lengvas kultivatorius dirbti siaurose vietose. Galėsite tiksliai apdirbti netgi mažas tarpines erdves, pavyzdžiui sodinukų lysves.

 

 

 

STIHL A227D024KW-KM “Kombi” įrankiai – cilindrinis šepetys su apsauga

Minkštos, tačiau tvirtos guminės plokštelės garantuoja švarą visuose paviršiuose ir valo birias medžiagas, smėlį, akmenukus bei lapus. Idealiai tinka vaikščiojimo takams ir gatvėms šluoti. Tinkamas “Kombi” varikliams su apvalia rankena (KM 90 R, KM 130 R) ir FR 130 T.

 

 

 

9KB-KM “Kombi” įrankiai – Šluota su apsauginiu gaubtu

Tvirti šeriai pasiekia nešvarumus net iš gilių griovelių ir vagelių. Dėl priešingos šepečio sukimosi krypties nešvarumai stumiami į priekį. Tinka visiems modeliams.

 

 

 

10FH-KM 135° “Kombi” įrankiai – brūzgynų peilis 135°, reguliuojamas

Galima patogiai nupjauti arti žemės paviršiaus ir atlikti pjovimo darbus ten, sunku prieti. Tinka visiems “Kombi” modeliams.

 

 

 

11HL-KM 135° “Kombi” įrankiai – reguliuojamos gyvatvorių žirklės 135°

Optimaliai tinka aukštoms gyvatvorėms karpyti ir patogiai naudoti arti žemės paviršiaus. Galima keisti pjovimo kampą, priderinti prie darbo zonos ir suskleisti lygiagrečiai su kotu, kai reikia gabenti. Tinka įrenginiams su kilpine rankena.