Elektrinis aeratorius

Kopaktiškas STIHL elektrinis aeratorius idealus tyliam aeravimui. Aeravimo peilius galima pakeisti į aeravimo veleną, kuris su cinkuotomis spyruoklėmis pašalina samanas ir velėną neįpjaudamas velėnos. Lengvas su galingu elektriniu varikliu aeratorius efektyviai pašalina nepageidaujamas žoles ir velėną.

RLE 240

Kompaktiškas STIHL elektrinis aeratorius RLE 240 yra idealus pasirinkimas tyliam darbui mažuose vejos plotuose iki 500 m2. Aeratoriaus peilių darbinis plotis – 34 cm, ašmenų darbinis gylis – 15 mm (aeratorius gali būti sureguliuotas rekomenduojamam maksimaliam 5 mm gyliui). Aeravimo peilius galima pakeisti į aeravimo veleną, kuris su cinkuotomis spyruoklėmis pašalina samanas ir velėną jos neįpjaudamas. Lengvas aeratorius su galingu elektriniu varikliu užtikrina efektyvų darbą, greitai ir lengvai šalina nepageidaujamas žoles ir velėną. Išaeruotos šiukšlės surenkamos į specialią dėžę. RLE 240 aeratorius turi lengvą riedėjimą užtikrinančius ratukus ir tvirtą nešimo rankeną.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-aeratoriai-cat501/elektriniai-vejos-aeratoriai/rle-240.html