Akumuliatorinių prietaisų priedai
14Akumuliatoriaus dėklo dangtis

Visų STIHL akumuliatorinių prietaisų akumuliatoriaus dėklui uždengti. Saugo nuo dulkių ir nešvarumų ilgiau sandėliuojant.

 

 

 

15Diržas akumuliatoriui

Patogus nešiojimo diržas ergonomiškam darbui. Paprasta pritvirtinti prie akumuliatoriaus diržo.

 

 

 

16Dėklas akumuliatoriaus diržui

Papildomas dėklas kabinamas prie diržo. Jis skirtas nešioti akumuliatorių arba kitus priedus, pvz. apsauginius akinius, pirštines ar purškalus

 

 

 

17Nešiojimo krepšys

Skirtas saugoti bei transportuoti akumuliatorines gyvatvorių žirkles ir akumuliatorinį pūtiklį su akumuliatorium ir pakrovėju. Taip pat tinkamas saugoti ir transportuoti Kombi variklį su lanko formos rankena kartu su dažniausiai naudojamu Kombi įrankiu KM-AC. Medžiaga: tvirtas nailonas.

 


18Standartinis įkroviklis – AL 100

Standartinis įkrovimo prietaisas akumuliatoriams AP 120, AP 160, AP 180. Kroviklio AL 100 krovimo laikas pagal akumuliatoriaus tipą bei iškrovimo lygį yra iki 210 min.

 

 


19Greitasis įkroviklis – AL 300

Greito įkrovimo prietaisas akumuliatoriams AP 80 ir AP 160. Kroviklis AL 300 akumuliatorių AP 80 krauna 50 minučių, o AP 160 – 60 minučių. Su darbo indikatoriumi. 230 V, 50 Hz.

 

 

 

20Akumuliatoriaus diržas

Dar lengvesnį darbą užtikrins patvarus ir ergonomiškas diržas, prilaikantis STIHL ličio jonų akumuliatorius. Akumuliatorius tvirtinamas prie diržo. Taip sumažinamas rankose laikomas akumuliatorinių prietaisų svoris. Energija tiekiama per akumuliatoriaus adapterį, kuris su prietaisu sujungtas patvariu ir lanksčiu kabeliu.

 

 

21AL 500 greitasis įkroviklis

230 V. Stipri įkrovimo srovė labai greitam ir tolygiam STIHL AP 115, AP 180 ir AR 900 akumuliatorių įkrovimui. Įrenginys korpuse, skirtame tvirtinti prie sienos, su veikimo būsenos indikatoriumi (šviesos diodas) ir aktyviu akumuliatoriaus aušinimu.

 

 

 

22Ličio jonų akumuliatorius – AP 115

Lengvas ir galingas 36V ličio jonų akumuliatorius su 118 Wh talpa. Gali būti naudojamas bet kuriam Viking ar Stihl akumuliatoriniam įrenginiui. Su krovimo būsenos indikatoriumi (LED). Galima krauti su standartiniu AL 100 ir greito krovimo AL 300 krovikliu.

 

 

23Nešiojamas ličio jonų akumuliatorius – AR 900

Ant nugaros nešiojamas ličio jonų akumuliatorius  ilgiau trunkantiems, profesionaliems darbams atlikti, kur negalima kelti triukšmo, pvz.: miestuose, aplink ligonines, kapines, mokyklas, vaikų darželius, parkuose ir gyvenamuosiuose rajonuose. Tvirtas korpusas su integruota rankena ir patogia diržų sistema.