Elektrinės žoliapjovės
3FSE 31 Elektrinė žoliapjovė su ergonomiška lanko formos rankena

Labai lengva ir tyli elektrinė žoliapjovė. Su reguliuojama rankena ir palenkiama pjovimo galvute. Puikiai tinka apipjovimo ir valymo darbams aplinkoje, kurioje negalima kelti triukšmo.

 

 

 

4FSE 41 Elektrinė žoliapjovė su lanko formos rankena ir keičiamo ilgio kotu

Tyli ir galinga elektrinė žoliapjovė. Su reguliuojamos padėties rankena, keičiamo ilgio kotu ir palenkiama pjovimo galvute. Puikiai tinka apipjovimo ir valymo darbams aplinkoje, kurioje negalima kelti triukšmo.

 

 

 

5FSE 52 Lengva, tyli ir galinga elektrinė žoliapjovė

Šiuolaikiško ir funkcionalaus dizaino, lengva, tyli ir galinga elektrinė žoliapjovė su patobulinta konstrukcija – apsauginis atstumo lankas iš vielos. Nauja “AutoCut 2-2” pjovimo galvutė. Idealiai tinkama pjovimo ir valymo darbams sode.

 

 

6FSE 60 Tyli, tvirta ir galinga elektrinė žoliapjovė

Tyli, tvirta ir galinga elektrinė žoliapjovė. Puikiai tinka pjovimo, valymo darbams ir darbui ant lygaus paviršiaus aplinkoje, kurioje negalima kelti triukšmo. Patogią pjovimo galvutę su valu „AutoCut C 5-2“ galima iš naujo papildyti valu neatidarius korpuso. Stuktelėjus į žemę valas reguliuojamas automatiškai.

 

 

7FSE 81 Itin galinga elektrinė žoliapjovė

Itin galinga elektrinė žoliapjovė. Su pjovimo galvute su valu „AutoCut C 5-2“, liečiamuoju apsauginiu ratuku ir patogiu dviejų dalių kotu su guminiais įdėklais ir apsauga nuo perkrovos. Puikiai tinka nedideliems laukinės augmenijos plotams šienauti, pjovimo ir valymo darbams aplinkoje, kurioje negalima kelti triukšmo.