Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės
1HSA 66 Naujos tylios akumuliatorinės gyvatvorių žirklės

Naujos tylios akumuliatorinės gyvatvorių žirklės HSA 66 įtikina dideliu efektyvumu, yra lengvos, tolygiai dirba net ir naudojant sudėtingomis aplinkybėmis. Didelis atstumas tarp dantukų, naujos, lašo formos geometrijos peiliai, geriau suimantys šakas, užtikrina galingą pjovimą. Peiliai su dantukais, išgaląstais iš vienos pusės.

 

2HSA 65 Kompaktiškos akumuliatorinės gyvatvorių žirklės

Galingai pjaunančios, tylios akumuliatorinės gyvatvorių žirklės su galingu ličio jonų akumuliatoriumi, dideliu sūkių skaičiumi ir specialiais peiliais, kurių pjovimo ilgis yra 50 cm. Didelis atstumas tarp dantukų ir didelis jų aukštis leidžia pjauti šakas iki 22 mm skersmens. Idealiai tinka darbui prie namų ar sode. Peiliai su dantukais, išgaląstais iš vienos pusės

 

3HSA 86 Galingos profesionalios akumuliatorinės gyvatvorių žirklės kurių peilių ilgis  62cm/25″

Naujos akumuliatorinės gyvatvorių žirklės HSA 86 skaičiuoja taškus už dar daugiau galios ir efektyvumo, tuo pačiu būdamos lengvos ir dirbdamos tolygiai net ir pjaunant sumedėjusias šakas. Palyginti su senesniu modeliu, su STIHL EC varikliu galima dirbti ilgiau. 33 m atstumas tarp dantukų ir didesni tarpai pjovimo apsaugoje net ir storų šakų apdorojimą paverčia vaikų žaidimu. Peiliai su dantukais, išgaląstais iš abiejų pusių.

 

4HSA 85 Galingos, profesionalios, akumuliatorinės gyvatvorių žirklės

Galingai pjaunančios, tylios akumuliatorinės gyvatvorių žirklės su galingu ličio jonų akumuliatoriumi, dideliu sūkių skaičiumi ir specialiais peiliais, kurių pjovimo ilgis yra 62 cm. Didelis atstumas tarp dantukų ir didelis jų aukštis leidžia pjauti šakas iki 22 mm. skersmens. Idealiai tinka komerciniams tikslams, prižiūrint kraštovaizdį. Peiliai su dantukais, išgaląstais iš abiejų pusių.