Vejos pjovimo traktoriai

Manevringas R4 serijos traktorius

Vikriais STIHL vejos pjovimo traktoriais ne tik labai našiai pjaunama, bet ir malonu važiuoti. Dėl itin lengvo valdymo didelius vejos plotus nupjausite greitai ir patogiai. Siauruose plotuose vejos pjovimo traktoriai tiksliai vingiuoja aplink medžius ir krūmus bei jais galima kuo puikiausiai manevruoti. Dėl priekyje neužstojamo vaizdo manevruoti galima dar geriau. Ne tik grakšti konstrukcija, bet ir didelis ergonomiškumas: čia inžinieriai apie viską pagalvojo, kad vejos pjovimas veiktų atpalaiduojančiai.

RT 4082

STIHL RT 4082 vejos traktorius maloniai nustebins savo komfortiškumu ir puikiu darbu net ir aptvertose vejose iki 4 000 m2. Nedidelis pjovimo plotis užtikrina manevringumą, lengvą ir patogų traktoriaus valdymą soduose, kur gausu medžių ir krūmų. Vieno pedalo pavara, kuria lengvai keičiama važiavimo kryptis, ir reguliuojama vairuotojo sėdynė suteikia daugiau komforto ir užtikrina patogias darbo sąlygas. Kadangi STIHL RT 4082 turi elektromagnetinę pjovimo peilių sankabą, traktoriaus peilius galite lengvai įjungti ir išjungti valdymo skydelyje. Jūsų efektyvų darbą sode užtikrins 80 cm traktoriaus pjovimo plotis, 250 l nupjautos žolės surinkimo dėžė ir patogi žolės surinkimo sistema, skirta tolygiam žolės pjovimui per visą plotį (net ir pakraščiuose).

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/r4-serija/rt-4082.html

T4 serijos vejos traktoriai

Naudojant vejos pjovimo traktoriuką su šoninio žolės išmetimo funkcija, nereikia pašalinti nupjautos žolės. Užuot tai darę, mėgaukitės T4 serijos ergonomiškumu ir važiavimo savybėmis: paprastą manevravimą, patogų valdymą ir itin didelių padangų sukibimą, galingus 1 ir 2 cilindrų variklius.

RT 4097 SX

Dirbdami su STIHL RT 4097 SX vejos traktoriumi, greitai ir lengvai nupjausite veją iki 6 000 m2. 95 cm pjovimo plotis ir šoninis nupjautos žolės išmetimas užtikrina lengvą ir greitą darbą net ir dideliuose plotuose. Kadangi STIHL RT 4097 SX turi elektromagnetinę pjovimo peilių sankabą, traktoriaus peiliai gali būti lengvai įjungiami ir išjungiami valdymo skydelyje. Vieno pedalo pavara užtikrina lengvesnį ir greitesnį eigos keitimą iš priekinės į atbulinę.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/t4-serija/rt-4097-sx.html

RT 4097 S

Su STIHL RT 4097 S vejos traktoriumi dideli žolės plotai bus nupjauti greitai ir lengvai net ir aptvertuose soduose. Įrangos pjovimo plotis siekia 95 cm ir drauge su šoninio nupjautos žolės išmetimo funkcija užtikrina greitą darbą vejose iki 6 000 m². Kadangi pjovimo metu nupjauta žolė tolygiai paskirstoma ant vejos, žolės kompostavimas yra nereikalingas. STIHL RT 4097 S turi elektromagnetinę pjovimo peilių sankabą, todėl vejos traktoriaus peiliai gali būti lengvai įjungiami ir išjungiami valdymo skydelyje. Vieno pedalo pavara užtikrina traktoriaus manevringumą ir lengvą valdymą.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/t4-serija/rt-4097-s.html

RT 4112 S

STIHL RT 4112 S vejos traktorius užtikrina greitą ir patogų darbą dideliuose vejos plotuose iki 8 000 m². 110 cm siekiantis pjovimo plotis, vieno pedalo važiavimo pavara ir šoninis nupjautos žolės išmetimas efektyviai taupo Jūsų laiką. STIHL RT 4112 S taip pat turi elektromagnetinę peilių sankabą ir lengvai reguliuojamą sėdynę. Keičiamas žolės pjovimo aukštis ir intuityviai valdomas valdymo skydelis užtikrina optimalią ergonomiką ir patogias darbo sąlygas.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/t4-serija/rt-4112-s.html

RT 4112 SZ

STIHL RT 4112 SZ yra galingiausias 4-tos serijos (T4) vejos traktorius. Galingas dviejų cilindrų variklis ir 110 cm pjovimo plotis užtikrina lengvą darbą vejose iki 8 000 m². Šoninio nupjautos žolės išmetimo funkcija leidžia perdirbti itin didelius žolės kiekius. Šis vejos traktorius turi vieno pedalo važiavimo pavarą, elektromagnetinę peilių sankabą ir lengvai reguliuojamą sėdynę.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/t4-serija/rt-4112-sz.html

T5 serijos vejos traktoriai

T5 serija įrodo, kad patogumas ir galia – ne tik aukščiausios klasės įrenginių savybės. Sėdima ant sėdynės su spyruoklėmis, kurios aukštį galima nustatyti pagal kiekvieno žmogaus ūgį. Pasukus raktą, paleidžiamas variklis. Iš čia galima viską valdyti: pavaros ant vairo perjungiamos iš priekinės eigos į atbulinę ir atvirkščiai, reguliuojamas pjovimo aukštis, reguliuojama peilių sankaba ir kardo formos svirtis, kuria paprasta ištuštinti žolės surinkimo dėžę. Be to, dėl valdymo 1 pedalu ir tiesioginio vairavimo kaip niekad patogu važiuoti, manevruoti, pjauti.

RT 5097

STIHL RT 5097 – 95 cm pjovimo pločio vejos traktorius, komplektuojamas su 250 litrų žolės surinkimo dėže, – užtikrina efektyvų darbą iki 6 000 m² žemės plotuose. Traktoriaus valdymas yra paprastas ir patogus – vairuotojo valdymo skydelyje galima reguliuoti žolės pjovimo aukštį, valdyti elektromagnetinę peilių paleidimo sankabą ir svirtimi ištuštinti žolės surinkimo dėžę. Vieno pedalo pavara, kuria lengvai keičiama važiavimo kryptis, ir reguliuojama vairuotojo sėdynė suteikia dar daugiau komforto. STIHL RT 5097 žolės surinkimo sistema užtikrina tolygų žolės pjovimą ir surinkimą per visą mašinos plotį (net ir pakraščiuose).

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/t5-serija/rt-5097.html

RT 5097 C

STIHL RT 5097 C – 95 cm pjovimo pločio vejos traktorius, turintis galingą variklį ir pjovimo aukščio reguliavimo funkciją, – užtikrina efektyvų darbą iki 6 000 m² žemės plotuose. Traktoriaus valdymas yra paprastas ir patogus – vairuotojo valdymo skydelyje galima reguliuoti žolės surinkimo sistemos darbą ir elektromagnetinę peilių paleidimo sankabą, taip pat – svirtimi lengvai ištuštinti 250 l žolės surinkimo dėžę. Vieno pedalo pavara, kuria lengvai keičiama važiavimo kryptis, ir reguliuojama vairuotojo sėdynė suteikia dar daugiau komforto.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/t5-serija/rt-5097-c.html

RT 5097 Z

Su dviejų cilindrų variklio, 95 cm pjovimo pločio STIHL RT 5097 Z vejos traktoriumi galima apdirbti iki 6 000 m² vejos ploto. STIHL RT 5097 Z yra galingas, komfortiškas ir manevringas. Traktorius turi reguliuojamą sėdynę, pjovimo aukščio keitimo funkciją, elektromagnetinę peilių paleidimo sankabą, vieno pedalo pavarą, skirtą lengvam važiavimo krypties keitimui, ir 250 l žolės surinkimo dėžę, kuri ištuštinama svirtimi. 

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/t5-serija/rt-5097-z.html

RT 5112 Z

STIHL RT 5112 Z 110 cm pjovimo pločio vejos traktorius su 2 cilindrų varikliu, sinchronine pjovimo įranga ir žolės surinkimo sistema užtikrina tikslų žolės pjovimą ir gali būti naudojamas iki 8 000 m² žemės plotuose. Valdymo skydelyje galima reguliuoti žolės pjovimo aukštį ir elektromagnetinę peilių paleidimo sankabą, o naudojant šalia vairuotojo sėdynės esančią svirtį – lengvai ištuštinti 350 litrų žolės surinkimo dėžę. Didesniam vairavimo malonumui traktorius turi individualiai reguliuojamą vairuotojo sėdynę ir hidrostatinę pavarų dėžę su vieno pedalo pavara, kuri leidžia greitai ir patogiai keisti važiavimo kryptį.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/t5-serija/rt-5112-z.html

T6 serijos vejos traktoriai

T6 serijos STIHL vejos pjovimo traktoriai pasižymi negirdėtu patogumu ir nepaprastu pjovimo tikslumu, 3 peilių sistema gali nupjauti 110 ir 125 cm pločio juostą, kad nupjauta veja atrodytų tobulai. Surinkimo sistema pagriebia žolę net pjaunamo ploto kraštuose. Žolės surinkimo dėžė yra nepaprastai talpi ir ją galima paprastai ištuštinti, net nepakilus nuo vairuotojo sėdynės. Dėl ranka valdomos perjungimo iš priekinės eigos į atbulinę svirties, ergonomiškos vairuotojo vietos, ypač mažo posūkio spindulio ir puikių vairavimo ypatybių žolės pjovimas taps visiškai nauju pojūčiu.

RT 6112 C

STIHL RT 6112 C vejos traktorius gali būti naudojamas plotuose iki 8 000 m². Įranga užtikrina ypač tikslų pjovimą ir aukštus manevringumo rodiklius. Traktoriaus pjovimo plotis siekia 110 cm. STIHL RT 6112 C turi efektyvią sinchroninę pjovimo įrangą ir surinkimo sistemą, kuri užtikrina, kad net ir kraštuose esanti žolė būtų tiksliai nupjauta. Vieno pedalo važiavimo pavara, reguliuojama sėdynė, paprastas pjovimo aukščio valdymas, elektromagnetinė peilių paleidimo sankaba ir patogi 350 l žolės surinkimo dėžės ištuštinimo sistema užtikrina maksimalų komfortą ir patogumą.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/t6-serija/rt-6112-c.html

RT 6112 ZL

STIHL RT 6112 ZL vejos traktorius sukurtas efektyviam darbui iki 8 000 m² žemės plotuose. 110 cm pjovimo pločio vejos traktorius, turintis dviejų cilindrų variklį, efektyvią sinchroninę pjovimo įrangą ir žolės surinkimo sistemą, puikiai atlieka savo darbą. Sinchronizuoti pjovimo peiliai garantuoja optimalų žolės surinkimą į 350 litrų dėžę, kuri gali būti lengvai ištuštinama šalia vairuotojo sėdynės esančia svirtimi. Vieno pedalo pavara užtikrina lengvą važiavimo eigos keitimą. Tikslesniam STIHL RT 6112 ZL darbui traktoriaus valdymo skydelyje įmontuotas skystųjų kristalų ekranas ir greičio palaikymo sistema.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/t6-serija/rt-6112-zl.html

RT 6127 ZL

125 cm pjovimo pločio STIHL RT 6127 ZL vejos traktorius su dviejų cilindrų varikliu, sinchronine pjovimo įranga ir efektyvia žolės surinkimo sistema užtikrina greitą ir ypač tikslų vejos pjovimą iki 10 000 m² žemės plotuose. Net ir prastomis darbo sąlygomis STIHL traktorius išlieka greitas ir manevringas. Sinchroninės pjovimo įrangos peiliai užtikrina aukštą pjovimo kokybę ir optimalų žolės surinkimą į 350 litrų dėžę, kuri gali būti lengvai ištuštinama šalia vairuotojo sėdynės esančia svirtimi. Valdymo skydelyje sumontuotas skystųjų kristalų ekranas ir greičio palaikymo sistema. Skydelyje taip pat gali būti reguliuojama vieno pedalo pavara su praktišku važiavimo eigos perjungimu.

https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/vejos-pjovimo-traktoriai/t6-serija/rt-6127-zl.html