Pjovimo įranga
10Pjovimo grandinės Picco Micro Mini Comfort 3 (PMMC3)

Pirmoji mažos vibracijos pradinio lygmens STIHL pjovimo grandinė. Tai tvirta, mažo atmetimo ir didelės apkrovos pjovimo grandinė, dėl siauro pjovimo tako pasižyminti itin didele pjovimo galia.

 

 

 

11Pjovimo grandinės Picco Super (PS)

Ši grandinė pasižymi ženkliai didesnio pjovimo našumo nei kitos galimos įsigyti žemo profilio pjovimo grandinės su 1,3 mm varomuoju nareliu. Dar didesnės smigimo galios nei ⅜” PS3 pjovimo grandinė. Tolygus veikimas pjaunant su 15% mažesne vibracija. Paperka nepriekaištinga pjovimo pradžia ir labai lygiu pjūvio paviršiumi. Labai didelis pjovimo našumas, todėl grandinė idealiai tinka profesionaliam naudojimui miškų ūkyje.

 

12Pjovimo grandinės Rapid Micro Comfort (RMC)

Nedidelio atmetimo, mažos vibracijos, lengvai pjaunanti ir netriukšminga pjovimo grandinė.

 

 

 

13“Carving” pjovimo grandinės Rapid Micro Spezial (RMS)

Mažai vibruojanti, labai gero pjovimo našumo pjovimo grandinė. Dėl sutrumpintos viršutinės dantuko dalies nebereikia spausti smeigiant. Pasiekia žymiai didesnį smigimo greitį nei tradicinės ¼” pjovimo grandinės. Speciali pjovimo grandinė medžio drožėjams ir medžių priežiūros specialistams.

 

14Pjovimo grandinės Picco Duro 3 (PD3)

Pirmoji pasaulyje kietmetaliu padengta žemo profilio pjovimo grandinė. Palyginti su įprastomis pjovimo grandinėmis, net negalandama išlieka iki keturių kartų ilgiau aštri ir pasižymi daug ilgesne naudojimo trukme, ypač esant didelei apkrovai. Be to, “Picco Duro” pasižymi maža vibracija ir nedideliu atmetimu

 

15Pjovimo grandinė Rapid Duro R (RDR)

Specialios paskirties grandinė, skirta sunkiausioms apkrovoms (pvz. medienai su vinimis, jungiančioms konstrukcijoms ir šarvuotam stiklui). Grandinės dantys pilnai padengti atsparaus smūgiams kietmetalio plokštelėmis

 

 

16Pjovimo grandinės Rapid Duro (RD)

Grandinės dantys pilnai padengti atsparaus smūgiams kietmetalio plokštelėmis, kuri net ir dažnai naudojant didele apkrova (pvz., pjaunant purviną arba sušalusią medieną) ilgai išlieka aštri.

 

 

 

17Pjovimo juosta STIHL Rollomatic E

STIHL “Rollomatic E” sudaro trys elektra suvirintos metalo plokštelės, iš kurių vidurinė didžiąja dalimi yra nepilna. Pranašumas: didelis stabilumas ir kartu nedidelis svoris. Siekiant atsižvelgti į platų poreikių spektrą. STIHL pjovimo juostos “Rollomatic E” gaminamos su dvejomis skirtingomis pjovimo juostos galvutėmis (varomosiomis žvaigždutėmis).

 

18Pjovimo juosta STIHL Rollomatic E Mini

Derinant šią itin siaurą pjovimo juostą su smulkia pjovimo grandine 3/8” “Picco Micro Mini Comfort 3” arba specialia akumuliatoriniams pjūklams pritaikyta grandine 1/4” “Picco Micro 3”, labai sumažėja svoris ir padidėja pjovimo galia. Kaip visos STIHL pjovimo juostos, šios pjovimo juostos taip pat pagamintos iš aukštos kokybės chromo-molibdeno plieno.

 

19Pjovimo juosta STIHL Duromatic E

STIHL “Duromatic E” – tai nepaprastai tvirta pjovimo juosta, skirta darbui su vidutinės ir didelės galios motoriniais pjūklais. Pjovimo juostą sudaro masyvus itin atsparus plienas. Ypatingai apraunamas juostos smaugalys apsaugotas kietmetalio šarvu.

 

20Pjovimo juosta STIHL Rollomatic ES

STIHL “Rollomatic ES” (STIHL “Ematic Super”) pjovimo juostą sudaro masyvi juosta visiškai pakeičiama juostos galvutė. Taigi, ji puikiai atitinka aukščiausius profesionalių darbuotojų reikalavimus. Ji pirmiausia tinka galingai įrangai, naudojamai kertant ir pjaustant gabalais. Įstrižos elipsės formos alyvos angos padidina grandinės alyvos tekėjimo greitį, todėl užtikrinamas optimalus pjovimo juostos ištepimas ir dar ilgesnė naudojimo trukmė.

 

21 STIHL CarvingPjovimo juosta STIHL Carving

Ypač vertinamos pjovimo juostos su labai mažu grandinės posūkio spinduliu ir grūdintu juostos galu. Kartu su ¼” – RMS grandine puikiai tinka drožinėjimui ir medžių priežiūrai.