Benzininiai pjūklai
4 MS 170 PJUKLASMS 170 Geriausiai parduodamas pradinio lygio pjūklas.

Patogus pjūklas pradedančiajam pjauti malkas, statybos darbams, tinka medžiams iki 30 cm diametro pjauti. Lengvas ir patogus naudoti. Su patikima bazine įranga. Galimas su 30 cm pjovimo juosta.

 

 

5 MS 181 PJUKLASMS 181 Puikus pagalbininkas pjovimo darbams sode.

Nauja technologija už patrauklią kainą. STIHL MS 181 motorinis grandininis pjūklas yra su žemesne vibracija ir dėl to dirbant jaučiamas didesnis komfortas. Šis pjūklas su mažesne variklio emisija, mažesniu degalų suvartojimu, geru pjovimo greičiu. Puikiai tinka malkų gamybai, statybos darbams ar mažesnių medžių kirtimui.

 

6 MS 181 C-BE PJUKLASMS 181 C-BE Lengvai užsivedantis ir puikiai tinkamas pjovimo darbams sode

Panašus į MS 181 modelį, šis STIHL MS 181 C-BE turi papildomų savybių, įskaitant ErgoStart (E) sistemą ir greitą grandinės įtempimą (B), kuomet pjūklas lengvai užvedamas ir lengvai valdomas. Puikiai tinka malkų gamybai arba kirsti medelius apie 30 cm skersmens. Tai yra lengvas, praktiškas pjūklas su patogiomis patobulintomis savybėmis.

 

7 MS 211MS 211 Geras pjovimo greitis ir didžiulė galia

Patobulinta variklio technologija ir teisinga kaina – tai yra modelis STIHL MS 211. Galingas mažos emisijos variklis su degiojo mišinio recirkuliacija, ilgalaikė oro filtravimo sistema su cikloninio valymo funkcija. Maža vibracija, geras pjovimo greitis ir didžiulė galia, šis STIHL grandininis pjūklas puikiai tinka darbui sode ir miške.

 

8 MS 231 PJUKLASMS 231  Universalus ilgai išliekantis aštrus grandininis pjūklas

MS 231 pjūklas labai tinkamas privatiems vartotojams pjauti nedidelius medžius, ruošti malkoms ir aplinkai prižiūrėti. Išmetamųjų dujų kiekis sumažintas 70%, kuro suvartojama 20% mažiau lyginant su įprastais varikliais be 2-MIX technologijos.

 

 

9 MS 231 C-BE PJUKLASMS 231 C-BE Komfortiškas grandininis pjūklas su greitu grandinės įtempimu (B) ir lengvos paleisties funkcija ErgoStart (E)

MS 231 C-BE modelio pjūklas su greitu grandinės įtempimu (B) ir ErgoStart (E) sistema užtikrina patogų darbą ir paprastą aptarnavimą. 70% sumažintas išmetamųjų dujų kiekis, o kuro suvartojimas sumažintas 20%, palyginus variklius su STIHL 2-MIX technologija ir be jos.

 

10 MS 251 PJUKLASMS 251 Aukščiausios klasės pjūklas – namų priežiūrai

Naujas MS 251 motorinis pjūklas idealiai tinka nuo malkų pjovimo iki medienos statybų darbų. Šį didelio sukimo momento motorą lengva užvesti bei patogu naudoti. Išmetamųjų dujų kiekis sumažintas iki 70%, o degalų sąnaudos iki 20% lyginant su kitais dvitakčiais motorais, neturinčiais 2-MIX technologijos.

 

11 MS 251 C BE PJUKLASMS 251 C-BE Aukščiausios klasės pjūklas su greitu grandinės Įtempimu ir lengvos paleisties funkcija  ErgoSart (E) – namų priežiūrai

Naujas MS 251 C-BE motorinis pjūklas su greitu grandinės įtempimu (B) ir ErgoStart sistema (E) idealiai tinka nuo malkų pjovimo iki medienos statybų darbų. Šį didelio sukimo momento motorą lengva užvesti bei patogu naudoti. Išmetamųjų dujų kiekis sumažintas iki 70%, o degalų sąnaudos iki 20% lyginant su kitais dvitakčiais motorais, neturinčiais 2-MIX technologijos.

Benzininiai pjūklai žemės ūkiui ir sodininkystei
12 MS 271 PJUKLASMS 271 Ilgaamžis, galingas pjūklas ūkininkams

Universalūs ilgaamžiai pjūklai, kurie suvartoja iki 20 % mažiau degalų ir išmeta iki 50 % mažiau išmetamųjų dujų, palyginti su tradiciniais STIHL dvitakčiais varikliais be „2-MIX“ technologijos. Paprasta techniškai prižiūrėti

 

 

13 MS 291 PJUKLASMS 291 Tvirtas, universalus pjūklas ūkininkams

Pasižymintys gera trauka, tvirti universalūs pjūklai, kurie suvartoja iki 20 % mažiau degalų ir išmeta iki 50 % mažiau išmetamųjų dujų, palyginti su tradiciniais STIHL dvitakčiais varikliais be „2-MIX“ technologijos. Paprasta techniškai prižiūrėti.

 

 

14 MS 311 PJUKLASMS 311 Tvirtas, kompaktiškas motorinis pjūklas

Tvirtas, kompaktiškas ir tolygiai veikiantis motorinis pjūklas su patogia įranga. Idealiai tinka medžiams prižiūrėti arba meistravimo iš medžio darbams atlikti. „ Su ypatingai gera traukos jėga. „Iki 20 % mažesnės degalų sąnaudos ir iki 50 % mažiau išmetamųjų dujų, palyginti su tradiciniais STIHL dvitakčiais varikliais be „2-MIX“ technologijos. Su reguliuojamu alyvos siurbliu.

 

15 MS 391 PJUKLASMS 391  Aukščiausios klasės, aukšto sukimo momento grandininis pjūklas ūkininkams

Patogus, galingas motorinis pjūklas tiems, kurie nori šiek tiek daugiau galios ir daug valdymo komforto, kertant medžius ir pjaunant malkas. Didelis sukimo momentas plačiame sūkių skaičiaus intervale. Iki 20 % mažesnės degalų sąnaudos ir iki 50 % mažiau išmetamųjų dujų, palyginti su tradiciniais STIHL dvitakčiais varikliais be „2-MIX“ technologijos. Su reguliuojamu alyvos siurbliu.