Elektrinės gyvatvorių žirklės
10HSE 42 Itin lengvos 420 W galios gyvatvorių žirklės

Naujosios lengvos elektrinės gyvatvorių žirklės. Naujo dizaino su maža rankų apsaugine dalimi, kad geriau matytumėte pjaunamą gyvatvorę. Patobulinta antvibracinė sistema darbui, naujas laido vyniojimo mechanizmas. Idealiai tinka šakelėms ir plonesnėms šakoms smulkinti ir pjauti.

 

 

11HSE 52 Patogios ir lengvos 460W elektrinės gyvatvorių žirklės

Naujos, tylios ir lengvos elektrinės gyvatvorių žirklės su 50 cm pjovimo ilgio peiliais. Naujo dizaino su maža rankų apsaugine dalimi, kad geriau matytumėte pjaunamą gyvatvorę. Patobulinta antvibracinė sistema darbui ir naujas laido vyniojimo mechanizmas. Idealiai tinka šakelėms ir plonesnėms šakoms smulkinti ir pjauti. Su peilio apsaugine dalimi pjaunant palei žemę arba sieną.

 

 

12HSE 61 Galingos 500W galios elektrinės gyvatvorių žirklės

Nekeliančios triukšmo elektrinės gyvatvorių žirklės su galingu, sumažintos vibracijos 500 vatų varikliu. 5 padėčių pasukama rankena lanksčiam, patogiam pjovimui. Puikiai tinka krūmų ir medelių formavimui, karpymui. Pjovimo ašmenų ilgis – 50 cm

 

 

13HSE 71 Ypatingai galingos 600 W galios elektrinės gyvatvorių žirklės.

Galingos elektrinės gyvatvorių žirklės su sumažintos vibracijos 600 vatų galios varikliu storesnėms šakoms. 5 padėčių pasukama rankena. Pjovimo peilių ilgis – 60 arba 70 cm.